Comentarii (22)
rumunek
rumunek  •  12 Octombrie 2021, 10:27

Hagi și Marin peste Stanciu și Cicâldău? Trăiți într-o lume paralelă sau dați note după numele de pe tricouri. Câte driblinguri a reușit Hagi? Câte mingi a pierdut? Dar Marin? Dar Stanciu? În plus rămâneți constanți, cine dă gol e cel mai bun, indiferent că nu a mai făcut nimic in următoarele 60-80 de minute. Dar Niță de ce nu merita 8? Să știți că în ultimele minute stadionul scanda Niță, Niță, nu Hagi sau Ianis. Acum la televizor o fi fost altfel…

rikiriki365
rikiriki365  •  12 Octombrie 2021, 10:26
Postat de 21lva pe 12 Octombrie 2021, 10:18

Sergiu Radu zis Schijă atacant masiv?? =))))))))))))))))))))))))))

Postat de cky33 pe 12 Octombrie 2021, 09:52

Markovici, Ivan, Puskas,Keseru vad ca iau mereu cele mai mici note, atacantii nu primesc suficiente mingi. Cred ca ar trebui jucat acolo cu Alibec/Maxim ca 9 fals sau cu un atacant masiv cu capul mare gen cum erau Sergiu Radu si Bilasco macar poti juca lunga si pe a 2-a cu ei. Chiar nu gasim nici unul in primele 2 ligi de la noi?

875360749272795
Costi Corabu  •  12 Octombrie 2021, 10:16

Poate sunt subiectiv, dar Cicaldau merita mai mult de nota 6. Mitrita(preferatul meu) chiar daca a marcat, nu a facut un meci de nota 8.

janos1907
janos1907  •  12 Octombrie 2021, 10:10

Cat se mai insista cu gloaba aia de Keseru? Ne-am saturat cu totii de el.

whiteredarad
whiteredarad  •  12 Octombrie 2021, 09:54

Nu poti pretinde ca Mitrita a fost cel mai bun, doar ca a dat un gol ( initial am crezut ca din offside, apoi am vazut, linga fanion un armean ...care il scotea). El a scapat singur cu portarul si a ratat , asta trebuie sa ii scada serios din nota. In rest sint d acord cu voi. eseru imi pare "o ciorba reincalzita", iar Bancu a fost slabut, dar e adevarat ca Mitrita nu l=a ajutat deloc, iar Cicaldau a stat mai mult central. De aici a fost mereu 1 contra 2.Greseli nepermise si la Nedelciaru, iar Stanciu a gresit mult prea multe pase, dar a muncit si a avut si realizari. Nu am inteles scoaterea lui Hagi, care intrase bine in stanga, si care a facut bine si faza defensiva. Ivan e prea bramburist, nu e de Nationala, acolo Puscas, Andone si -de ce nu ?- Miculescu de la UTA sint de preferat, caci Alibec si el e lent, gras si neadaptat la efort. O victorie...fara glorie, cu o a doua repriza , slaba , in care am tremurat efectiv.

cky33
cky33  •  12 Octombrie 2021, 09:52

steaua_adevarata
steaua_adevarata  •  12 Octombrie 2021, 09:48

keseru a avut ghinion ieri, altfel e un atacant de mare clasa:))))))))

max9
max9  •  12 Octombrie 2021, 09:49
Postat de tristan pe 12 Octombrie 2021, 09:43

Vreau un meci in care Nita sa se plictiseasca in poarta...ca vad ca mereu are notele cele mai mari pt ca mereu le salveaza fundul tricolorilor...

a trebuit sa facem o jerfa nationala sa il scoatem pe ratatu de tatarusanu....