Comentarii (4)
doardinamo1948
doardinamo1948  •  12 Noiembrie 2020, 00:47

Are dreptate comedianul ăla când spune ca suntem campioni mondiali la văicăreala. De când nu a mai înscris naționala 5 goluri într-un meci? Finlanda a bătut Franța cu 2-0 la Paris!!!! Hai sa ne oprim cu văicăreala și critica pentru ca nu ajungem nicăieri. Am marcat 5 goluri și am câștigat un meci! Bravo! Sa speram ca vom câștiga cu Norvegia măcar cu 1-0 dintr-o deviere norocoasa. Vă aduceți aminte cum au ieșit Grecia și Portugalia campioane europene?

vishnu
vishnu  •  11 Noiembrie 2020, 23:12

Suntem deja pregatiti ca sa incasam de la norvegieni.

deusdat
deusdat  •  11 Noiembrie 2020, 22:04

Man și Tase, anonimii de serviciu.

1177177172317584
Christian Ciuca  •  11 Noiembrie 2020, 22:02

cum Doamne iarta-ma nu e o dezamagire... e o foarte mare dezamqgire chiar... adica achipa merge șnjr, are 5-0 si toata repriza a doua in fata si in loc sa mai dea vreo 3-4 abia scapa ne-egalizata, ca prin minune ca au ratat aia 11 metrisi alte o gramad de ocazii... ceai vrut tu sa faci acolo, ce schimbari ai facut tu de ai reusit sa strici tot si de mai dura 10 minute luai si bataie atit eram de lesinati repriza a doua... pfff.... aide capu nostru, Belarus pe locu 100in lume.... ai scapat basma curata ca prin minune Radoiule.