Alte știri din fotbal
Imaginile zilei din Antalya! Dinamo și Universitatea Craiova, amicale la 5 metri distanță » Dialog între Rotaru și Nicolescu,
0
A vrut să plece de la CFR Cluj, dar a fost blocat pe aeroport în această dimineață
0
Raul Rotund, jucătorul împrumutat de Dinamo la Slobozia, schimbă echipa: „Vreau să arăt că poate s-a greșit”
0
Dinamo - Young Boys 0-0 » Primul amical al iernii pentru „câini”
3
Știri din fotbal internațional
Schimbul propus Fiorentinei de Inter » După ce l-a ratat pe Joao Cancelo, Chivu ar vrea un jucător de la Atletico
0
Italienii scriu că Drăgușin e obiectivul real în defensiva Fiorentinei! » „Tottenham ar putea fi convinsă, dar...”
0
Tensiuni mari la Lazio: Maurizio Sarri își face valizele!
0
Radu Drăgușin așa cum nu l-ai mai văzut » Fundașul a deschis ușa casei sale din Londra
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Rusia a trimis nave de război pentru a păzi un petrolier, urmărit de armata ...
Libertatea
Nu am stat niciodată în peluza.
Cum stai tu impreuna cu emil'86 si randoom in peluza fcbekali?
Stati impreuna in galerie?
Elveția a avut câteva„nume”:Granit Xaca,Akanju,Fabian Scherr,Freuler!Dar România a câștigat prin„forța grupului” și datorita unui portar-Horațiu Moldovan- care avut intervenții miraculoase la câteva șuturi pe care scria...„gol”!Sa ne fie clar ca ca„Europene”,au ajuns numai echipe cu jucatori mult mai bine cotați ca jucatorii naționalei noastre-(daca facem abstracție de aberațiile „presei”gigiste privind„valoarea”„perlelor”de la fcsb)-și numai vreo câteva selecționate au jucatori de valoare comparabila cu jucatorii noștri!In mod realist,acolo nu putem spera decât tot la un joc incâlcit(„forța grupului”),care sa strice jocul adversarilor și pe inspirația portarului!Cu speranța ca la vreo faza fixa sau la vreo eroare a adversarilor-(multe vedete- la acel moment- venind„stoarse”-fizic și mental-dupa campionate„infernale”)- sa inscriem și noi!Numai sa nu...Numai sa nu inceapa intrigile și„jocurile de culise”pentru titularizarea nu știu caror„perle” cu singurul scop de a le crea un„cv”-in vederea vânzarii-ca vezi Doamne,doar nu speram noi sa„rupem gura târgului”pe acolo!
Moldovan a tinut jumatate de echipa in spate.
„Ar rămas doar a acțiune bună pentru impresia artistică” ... La ora de limba română, cu un asemenea text, isf_crț & Co. nu ar fi lăsat o impresie bună!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În sfârșit după multe decenii am văzut o victorie a României în fața Elveției într-o partidă oficială. Felicitări băieți și multă baftă la European !
Moldovan nr 1 ❤
Alo băiatu în cazul în care nu știi Drăgușin asta e cred ca sg fundaș din serie A fără galben anul asta titular în toate meciurile echipei sale.
Să vină Serbia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.