Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „În afară de doi jucători, toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Erata: in loc de „Cornel Dinu a găsit o hibă în tactica lui Edi Iordănescu” a se citi „tactica lui Anghel Iordănescu” sau „tactica lui Mihai Stoichiță” :)))
Domnul Procuror, judecă briliant !. Păi cum mă, când finlanzii nu mișcau în joc, erau praf în prima repriză, tu, mare șef , nu-i pui pe ai tăi să-i tåvålească în "al doilea.mitan" ???...Sincer, cred că tati a greșit cu sfaturile. Bine că a ieșit așa, de data asta !...
Wow, nu stiam ca la Cristea accidentarea este atat de urata...
Strateg se cafenea și Dinu asta!El nu știe ca joci cum te lasa adversarul?Care- vazând ca nu mai are ce apara- a renunțat la sistemul cu 5 fundași și a ieșit la atac?!Și nu a vazut ca dupa pauza alde Olaru deja acuza crampe musculare,iar Octavian Popescu nici macar nu trebuia bagat- fiind in mod vizibil depașit fizic de adversari?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinu nu are cum sa inteleaga cum cineva se retrage la 1-0. El nu s-a retras nici cand avea 4-0, antrenand pe Dinamo, si a luat 5 de la Foresta :))
Foarte corect. Sa-i dea in judecata si judecatorii sa stabileasca. Doar nu o sa-mi dau eu cu parerea ca toti amatorii.
Cam ca la Kosice maestre?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.