Comentarii (23)
catalin_cj
catalin_cj  •  01 Aprilie 2021, 14:52
Postat de sportix pe 01 Aprilie 2021, 14:36

Atata timp cat toti spagarii si nenorocitii conduc FRF nu o sa avem niciodata o echipa nationala decenta. Atata timp cat selectia la loturile nationale de copii si juniori se face 80% doar pe pile, baiatul lui tata, nepotul unui fotbalist, fiul unui presedinte de club, varul unui arbitru, niciodata nu or sa apuce sa creasca valorile adevarate intr-un mediu sanatos. Avem o gluma de antrenor si o gluma de echipa nationala si ne meritam soarta...

Cand te uiti la selectionate si vezi Ganea, Marin, Dulca sau Hagi te intrebi ce dracu se-ntampla? Astia sunt genii fotbalistice din tata-n fiu? Pe dulca dupa ce l-au impus la nationala de tineret ca antrenor fara nici un fel de inclinatie spre fotbalul feminin acum ii fac si ficioru vedeta? Micile prietenii care vor sa isi propulseze beizadelele la echipe de afara ne strica nationalele. Si astia acoperiti de conducerea FRF care e preocupata de costume si de discursuri mai mult decat de fotbal. Desi la ce jucam nu prea avem de ce sa ne mai preocupam. Ne dam in cap ca fcsb, cfr sau craiova e cea mai buna? Pai sa fi cel mai bun dintre prosti nu e chiar un motiv de bucurie. Sa fim sanatosi. Astia cat va fi de muls nu mai pleaca de acolo. Mai bine ne uitam la Las fierbinti cum spunea unu aseara. Macar avem impresia ca asta e un film, desi e exact realitatea romanicai. Succese! Pe mine m-ati pierdut.

sasesase
sasesase  •  01 Aprilie 2021, 14:42
Postat de sportix pe 01 Aprilie 2021, 14:36

Atata timp cat toti spagarii si nenorocitii conduc FRF nu o sa avem niciodata o echipa nationala decenta. Atata timp cat selectia la loturile nationale de copii si juniori se face 80% doar pe pile, baiatul lui tata, nepotul unui fotbalist, fiul unui presedinte de club, varul unui arbitru, niciodata nu or sa apuce sa creasca valorile adevarate intr-un mediu sanatos. Avem o gluma de antrenor si o gluma de echipa nationala si ne meritam soarta...

Corect! Iar putregaiul se ridica pana la vârful FRF și LPF!

sportix
sportix  •  01 Aprilie 2021, 14:37
Postat de blatula pe 01 Aprilie 2021, 14:35

Florine, a sunat Kennet Andersson ca să-ți mulțumească încă odată!

Cred ca-l viseaza si acum *** asta ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează