Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Toata lumea buna din fotbal il lauda pe Radoi dar degeaba ,are gloabe nu jucatori.Echipa asta este una care nu se va califica nicaieri niciodata.
Da, ai dreptate! Nascut: 22 martie 1996 (vârsta 24 de ani), Iași! Atunci, mergea Camora si Bancu la mijloc, fara Hagi!
Ra2 a promis ca aduce 2 puncte din Austria !!;)))
Saracul Pantaru nu a avut loc nici macar la tineret unde am jucat cu o improvizatie! Dar asa e ordin de la Habarnam Burleanu, cat mai putini jucatori de la Becali! Cu "ordin" de la Dl Dancu, FRF prin CNI i-a modernizat, cu 100 de milioane de euro din bani publici de la Bugetul Tarii, echipei "UM 2301" a lu' Talpanica! Multumesc pentru atentionare, l-a introdus in ecuatie si pe dl Dancu, cel cu Noua Cooperativa de... STAT!
pamtzuru? Mai ai sugestii de pocnitori?
Nu nene,Florin Stefan!O fi Pantiru rezerva la echipa lu nentu GG,dar si Florin Stefan-a fost titular la europeanul U21 si mai e impresariat si de...Annamaria Prodan!Care e...slujnica lu nentu GG!
Saracul Pantaru nu a avut loc nici macar la tineret unde am jucat cu o improvizatie! Dar asa e ordin de la Habarnam Burleanu, cat mai putini jucatori de la Becali! FRF prin CNI i-a modernizat, cu 100 de milioane de euro din bani publici de la Bugetul Tarii, echipei "UM 2301" a lu' Talpanica!
Nea cornele de dancu nimic azi? Ai niste scapari zau asa, varsta sa fie de vina?
"Meritam victoria " - auzi ! De parca ar fi dupa ocazii ratate, sau posesie, vreodata ! Si, pe urma, ce sa meriti bai, cand tu faci egal, acasa, cu un om in plus timp de o ora , cu o echipa de mana a treia ?! Ca ala, n-a mers, ca alalalt face tusa.... Care a jucat bine ?
Esti...gaga!Pe langa faptul ca esti fcsb-ist!Daca ai fi vazut meciul,ai fi constatat ca petarda aia de fundas cemntral era Chiriches!Pe care Dragos Grigore-care nici macar nu a fost selectionat-l-a carat in spate atatia ani!Si noi care am vazut meciul,am vazut ca un jucator nord irlandez a centrat-cu capul-in careul nostru-de pe partea stanga a apararii noastre,sarind dintre Tosca si Bancu,iar golul l-a dat nr.8 de la nord irlandezi-care venea din spate si pe care trebuia sa-l tina...Nistor-care avea tot numarul 8!Ce treaba avea Nedelcearu-care fusese introdus pe post de...fundas dreapta,in locul lui Hanca!Chiriches si Cretu,unde erau?Si tot noi care am vazut meciul, am mai vazut ca cei mai buni de la noi au fost...Alibec,Maxim,Hanca,Costache si Itu!Cat despre Puscas ...slab,iar Stanciu-chiar daca a dat golul nostru-dupa aceea nu prea s-a mai vazut!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.