Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Plecat de la CFR Cluj, a semnat cu noua echipă în timpul meciului cu FCSB: „Bine ai venit la campioni!”
0
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
...in carantină
sincer nu arata rau echipa, putem avea sperante intr-o noua generatie mult mai ofensiva, buna schema cu Hagi-Stanciu-Maxim in fata, mijloc superofensiv, era loc si pentru Coman insa, pe stanga, acolo nu ne miscam mai deloc, e nevoie de Coman pe stanga.
..banati
Glina e sediul fcfc5b5a
Si nu numai el! Ar trebui banat toti cei care baga batul prin gard! Nici macar cand joaca Nationala sa nu te abtii de la prostii? Da-o-ncolo, zici ca-i gradinita sau cel mult clasa 0!:)
Pe unde mai e Ovidiu_3003. GSP duce lipsă de critici ai naționalei:))
Si nu mai putem noi de tine!
Posibil Nistor il schimba pe Hagi,Coman pe Alibec care de obicei termina benzina si Iancu pe Puscas sa vedem.
El e!
Un meci EXTREM DE SLAB, in compania CELEI MAI SLABE ECHIPE A GRUPEI !!! gol din OFSAID !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.