Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic s-a ridicat în picioare și i-a aplaudat în direct, după eliminarea de la Mondial: „Aproape că am plâns, sunt 200% convins”
0
Ca pe front! Jucătorii Angliei au fost așteptați cu pușca la vedere înaintea meciului cu Mexic, din optimile Mondialului
0
Imaginile care nu s-au văzut la TV! Gestul lui Vozinha, după Argentina - Capul Verde, face înconjurul planetei
0
Știm toate optimile Cupei Mondiale » Tabloul complet până în finală
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
America la 250 de ani: cum văd aliații și adversarii Statele Unite acum. ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Primăria București câștigă procesul cu Institutul „Elie Wiesel”: numele ...
Libertatea
A asezat-o asa bine ca nu am fost in stare sa dam doua goluri cu aia in 10 din prima repriza?! *** de fcsb-ist :D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maxim e imperial nu ar trebui sa mai lipseasca din echipa...ever:)
Mentalitate păcătoasă !!! Cd vom invata sa respectam fotbalul si sa jucam pana in ultimul minut ca si cum ar fi 0:0 ,ca nemtii....atunci vom crește si noi.
Mult prea multe fițe pe Rădoi ăsta.În loc să facă reconstrucție cu jucătorii de la Naționala de tineret,a adus relicve de cel puțin 30 de ani,uzați,chiar nepregătiți fizic(Alibec).Așa selecție,așa rezultat.
stai putin sa inteleg....1-0 si un om in plus si luam gol pe final de meci???mititei suntem
ECHIPA OFENSIVA..N AM CE ZICE..I AM SPART.. :)))))))
titi suru..tosca ..alta data sa inveti de la profesionisti :))
am jucat tot meciul in jumatatea noastra, chiriches cele mai multe atingeri ... *** .1 om in plus 60 minute si nu fortezi sa le dai 5-0
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e prima data când suntem egalați pe final, dar e mai rău acum cu amatori astea nu ai voie sa pierzi puncte, și cu un om în plus mai mult de o repriza. Dar ce ma mir ca CFR a pierdut un meci având un jucător în plus 70 min.
Pai azi am castigat ca nu au jucat stelistii nu i asa? Eu de aia sunt mahnit...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.