Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Te oftici ca te-ai vaccinat si nu ai avantajele ce ti le-au promis? :))) Bască! :))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FRF se bucură că se joacă fără spectatori! Scapă de o amendă usturătoare si de încă o suspendare !!!
Figurantii sa stea acasa!
De ce nu se poate intra pe stadioane, cu certificat verde??????????? Care este rolul lui?? ZEROOOOOOOOO!!!!???????!!! Nenorocitilor!!!!!!!!!!!! Ati distrus totul!!!!!
Asta spune ca va putea intra pe stadion si userul catalynn, care are certificat verde de vaccinare desi nu s-a vaccinat in viata lui, nici macar cu prima doza, conform propriilor lui marturisiri aici pe forum...:))) Si ca asta sunt o gramada...
In mare ,asa este. DAR MASURILE NU-I VOR AFECTA PE CEI VACCINATI !! Daca vor fi introduse,accesul peste tot,se va face pe baza certificatului verde !! Asta ce spune ?
425 de persoane decedate peste 60 de ani !!! Cum era cu vorba aia, sa mai terminam din batrani ca nu avem bani de pensii ??? HAI SA NU FABULAM este doar ''o coincidenta'' !!!
bai desteptule ...fa un calcul rapid ...ia vezi cati morti sunt peste 60 de ani !!!! Dintre cele 483 de decese, 1 a fost înregistrat la categoria de vârstă 30-39 ani, 14 la categoria de vârstă 40-49 ani, 43 la categoria de vârstă 50-59 ani, 131 la categoria de vârstă 60-69 ani, 148 la categoria de vârstă 70-79 ani și 146 la categoria de vârstă peste 80 ani. ...................ASTA S-A VRUT TEROARE IN BATRANI !!!! STAU BATRANII ACASA PANA IN ULTIMA CLIPA !!! CAND AJUNG LA SPITAL SUNT TERMINATI !!! IAR SMECHERII II TREC PE TOTI LA COVID SI NEVACCINATI !! IA CU LAMAIE DACA TE UITI LA TV !!!
noi ii spunem smecherie. As zice ca mai degraba poate fi numita inconstienta sau prostie sadea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.