Alte știri din fotbal
Adrian Mutu rupe tăcerea: „Am acceptat să merg la CFR Cluj!” » Unde s-au blocat negocierile
1
Play-off-ul Cupei României Betano » Calificări dramatice: victorie după prelungiri + meci decis după loviturile de departajare
0
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
3
Basarab Panduru admite că s-a înșelat: „O vedeam retrogradată!”
0
Știri din fotbal internațional
Novak Djokovic a refuzat comparația cu Leo Messi: „Aș vrea să fiu ca el! La 39 de ani, să joc doar 90 de minute”
0
Un șofer de coșmar! » Legenda lui Manchester United, interzisă șase luni la volan după infracțiuni în două zile
0
Culisele conflictului de la Manchester City dintre Pep Guardiola și Kyle Walker: „Este o rușine, vreau să renunț!”
0
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar primi drept de joc cu Monza!
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
13
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
ROMANIA STEAUA!!! EUROPA STEAUA !!! ORIUNDE STEAUA!!!! CAMPIONII DIN GHENCEA!!!! MIREL N-A UITAT DE UNDE A PLECAT SI IN SEARA ASTA NE VA FACE PE TOTI MANDRII!!!!!!FORTA STEAUA!!!! FORTA ROMANIA!!!
Puscas este cel mai bun atacant roman din ultimii ani, Nedelcearu joaca meci de meci la Aek atena, Mogos la fel la Chievo, Mihaila nu mai are nevoie de nici o prezentare, Cicaldau este poate cel mai bun fotbalist din liga 1 , Maxim este intr o forma de zile mari, si toti acestia sunt rezerve astazi :))) in fata unora ca ovidiu popescu, keseru si coman care se afla in cea mai slaba forma a carierei :)) selectionerul sau cine a facut echipa asta, parca zici ca a vrut sa isi bata joc de noi :))) Norocul lui mirel este ca macedonia nu are cum sa ne bata, indiferent de formula..altfel iesea urat tare !
nu-i mai raspunde lui lakurîlam nu-l vezi ce ofticat e pe pariul ala?iti dai seama daca il igmori ce *** de nervi?lasa-l valerica sa fiarba in osanza-i proprie :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu formula asta , MR isi joaca nu numai victoria ci si viitorul. El are o imagine, a lui, asupra schimbarii jocului Nationalei catre spectacol. Plus, mai risca o chestie: linia de mijloc ar trebui sa fie "BETON", astfel incat linia de fundasi (praf) sa nu aibe de munca. Este greu de tot, DAR, la aceste meciuri , nu-i asa, conteaza cat suflet si talent lasi pe teren...Keseru ??? varf??? OK. HAI ROMANIA !!!!
Eu nu am motive de suparare, amice. Eu am fost pe Ghencea si in pandemie, am avut si am acces la orice ora acolo. Singurul regret e ca in situatia de fata nu putem sa ne vedem echipa acolo. Dar e un inconvenient de moment si il tratez ca atare. V'oi in schimb, sunteti interzisi pe viata pe stadionul nostru. Pricepi? Pe v i a t a!! Fecesebistule :)))
pentru inteligenti care raspund pe aici pe site intreb si eu pentru un prieten din tripleta Man,Tanase, Coman cam pe ce post credeti ca va juca Coman daca Man joaca pe dreapta si Tanase centru. Pentru cei care nu stiu pe ce lume traiesc le spun eu Mihaila joaca extrema stanga de felul lui. PS daca nu poti sa iti exprimi o parere fara sa jignesti nu faci decat se ne arati cat te duce capul.
Un fecesebist acuza!
E bine sa ii incerce pe toti ....
Rădoi îşi bate joc de România !!! Afară cu el. Ăsta nu e antrenor . Este angajatul lui Becali. 8 fcsbei care au terminat pe locul 5 ? Coman care a dat 1 gol tot campionatul ? Bă 1 , un singur gol sa il joci titulr? Esti inacceptabil ! Afàră cu Radoi de la Natională.
Popescu, Man, Tanase, Coman... Au *** si nationala mare. Asta e, suntem de rasul lumii, daca au ajuns astia titulari in echipa României.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.