Alte știri din fotbal
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan chemat degeaba la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
10
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start în repriza secundă: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Bre, Contra tata, lasa mai Nationala in saracia ei, ca'i faci numai rau. Tu pe Chipciu il bagi, pe Grozav....pe Marin....ooo'tui mama ei de lume.
Poporul roman a fost descris perfect de capt abab . Nu am ca sa adaog
Era păcat de Rădoi să preia din vară campania, deja eșuată și compromisă. La începutul următoarei este corect și pentru el și pentru federație. De ce plece cu tinicheaua atârnă în spatele lui de către Contra? Să-și asume actualul selecționer rezultatele, am înțeles că ar fi zis că demisionează dacă ratează calificarea. Să-l vedem.
Nu stiu cat castiga antrenorul Contra , din faptul ca il joaca pe STANCIU care e intr-o TERIBILA scadere de foarma. ROMANIA a jucat la sfarsitul meciului de parca avea cel putin 8-0 fara vlaga fara forta si mai ales fara singurul fotbalist care ar fi adus cu ADEVARAT vigoarea carew lipsea echipei. Aveam impresia ca jucatori precum Stanciu si Chipciu joaca acum pentru prima oara impreuna. Nu se gaseau cu pasele nu se intelegeau la pasi si la timingul necesar si aveau ca si restul colegilor lor o suficienta demna de toata MILA !!! Singurul NOROC a fost golul lui Puscas !!! Vai de mama ei de echipa ! OARE Contra nu a facut niciun antrenament cu aceasta FORMULA ??? RUSINE Cosmine, rusine sa-ti fie obrazului !!!
Nu o sa fim
Sa l aduca pe rege.. sa vedem la lucru pe autostivuitor .. ca din gura ;zici ca ar fi mare antrenor
Am jucat cu sase jucatori de la u21.
Radoi nu vine la nationala "mare", a spus ca nu este pregatit, a refuzat oferte din Golf. Sper sa nu vina la nationala "mare", sa creasca profesional, cred ca va fi un mare antrenor asa simt. Doamne, ce umilinta!!!! 1-0 cu Malta!!!!!
RUSINE !!!Rusine sa va fie !!NU meritati sa fiti la Euro 2020!
Ala care il persecuta pe "cinstitul" tau ciobanas armanas dar in rest face numai bine societatii? HAHHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAH
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.