Alte știri din fotbal
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
6
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
3
Arena Națională, închisă pentru fotbal și în septembrie » Bătăi de cap pentru FCSB și Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Să vă spun ce făceam la precedentul Mondial”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
0
Mama lui Vozinha a ajuns în SUA și a transmis un mesaj emoționant: „Luptați, băieții mei”
0
Momentul neobișnuit care a scăpat tuturor: i-a „furat” ceasul arbitrului în timpul meciului de la Mondial. Ce a urmat
1
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
cate echipe se califica? primele 2? sunt f curios. merci si sanatate celui ce imi va raspunde
cate echipe se califica? primele 2? sunt f curios. merci si sanatate celui ce imi va raspunde
scz ca te corectez...am vazut meciul si sa stii ca torje a fost omul meciului...alerga pe tot terenul...e meserias....bravo lui
Tineretul a jucat bine cu Moldova, dar adversarul a fost slabut. Victorie reconfortanta, mi se pare ca avem o trupa buna la tineret, dar meciurile decisive vor fi cele cu Rusia. Sper sa n-o dam in bara ca si cu Tara Galilor. Publicul din Craiova i-a primit bine pe fotbalisti, i-a aplaudat (cu o exceptie, Andrei Ionescu) si cred ca si echipa s-a simtit bine pe acest teren de o calitate foarte buna, cu mult mai buna decat Ghencea unde va juca echipa mare. Succes si va mai asteptam la Craiova!
NU INTELEG DE CE MECIURILE DE TINERET NU SUNT TELEVIZATE. DACA ECHIPA MARE NU MAI ARE SANSE DEMULT LA CALIFICARE DAR IN CONTINUARE ESTE MEDIATIZATA LA GREU SI TINERETUL VIITOAREA ECHIPA MARE VIITORUL FOTBALULUI ROMANESC MERGE BINE DE CE NU AVEM SANSA SE NE BUCURAM ALATURI DE EI MACAR LA TV.
ce grupa e asta cu feroe,andorra si moldova?au adunat cele mai slabe echipe din europa si le-au pus impreuna?Data trecuta ne-au batut aia din Tara Galilor de ne-am scapat pe noi.
nationala de tineret, chiar daca nu prea s-a calificat la turnee finale, joaca mult mai bine decat nationala mare.. parerea mea.. in locul lui razvan l'as fii adus pe sandoi... nu ca nu ar fi razvan un antrenor bun.
si p ustiu echipa aia care ne-a batut din offside si a stat 20 de minute in meci intinsa pe jos
cred ca echipa under21 ar trebui mai mult promovata . mai multe informatii jesepeule !!! noroc cu u-e-f-a punct com si f-i-f-a punct com !
Voi luati un jucator ca da goluri cu Moldova, poate a dat din bulan, ati vazut desfasurarea meciului? poate a dat astea 2 goluri si dupa nu a mai atins mingea, oricum daca faceti un jucator bun ca da 2 goluri cu Moldova si atat, ce a dat el in Liga 1? Bogdan Stancu are 6 goluri in 6 meciuri in europa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.