Alte știri din fotbal
Tragedie în fotbalul oltean » A murit Nae Ungureanu, unul dintre cei mai iubiți componenți ai „Craiovei Maxima”
2
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
11
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
5
Știri din fotbal internațional
UEFA a elucidat scandalul imens din Liga Campionilor, cu Istvan Kovacs în prim plan » Răspunsul primit de Barcelona
0
Incredibil cine a eliminat-o pe Universitatea Craiova!
0
Scandal în direct la TV în cazul „Alvarez”: „Barca e dezgustătoare” vs „Au depășit o linie roșie”
0
Cele două țări rămase fără echipe în cupele europene
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Stefan Mugosa daca l-ar avea meci de meci adversar pe Chiriches ar lupta pentru gheata de aur....
nu stiu ce ne tot miram. K-league da clasa "ligii lui Gino" si cred ca mai mult ca niciodata se vad cat de exagerar de umflate sunt banii din drepturile tv, produsele academiei lui Hagi si "perlele" lui Becali. Asta e fotbalul romanesc. Stati sa vedeti ce premiere istorice o sa avem vara asta in cupele europene. Pana prin septembrie o sa fie mare lucru daca mai joaca cineva acolo. Bani sunt dar asta se intampla cand pui sefi pe cluburi combinatori ce nu au absolut nici o gara cu managementul. Asta e rezultatul a zeci de ani unde parintii au dat bani antrenorilor si am facut selectia in functie de fondurile parintilor si nu prin valoare. Asta e rezultatul fabricii de licente pro a federatiei. Ce va tot mira? In liga 1 joaca comune si cluburi ce spala bani pentru partide. Platim cu "mii" de euro jucatori straini din fonduri publice si aceste minunate perle de care va minunati azi. Jucam de ani de zile cu tribunele goale si voi ca ziar cereti parerea la toti groparii fotbalului MM, Mitica... etc. In fine, Liga C venim! La ora actuala va spun clar ca ne asteapta "umilinte"si mai mari cu Estonia Letonia si alte mari forte din continent.
Burleanu numit politic (Fost jucator de minifotbal) Iorgulescu numit politic ( fiu ucigas) Iordanescu numit politic ( fiu de fotbalist si nimic altceva ) Popescu - capitan la Barcelona- spectator , bagat la puscarie sa iasa Burleanu HAGI exilat la Constanta
Pentru ca Radulovic e selectioner pe cand Edi e fiu de selectioner. A adus jucatorii de care a avut nevoie de la marginea pamantului, nu a facut echipa dupa impresari si cumetrii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.