Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
0
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Continuă în Superligă și în noul sezon sau pleacă în Ungaria? Discuții de culise pentru un nou transfer în carieră
1
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
1
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
e de inteles sa te bazezi pe grupul de jucatori care au obtinut calificarea, dar nici sa bati totul in cuie mai ales in sport, unde transformarile apar de pe o zi pe alta; sa-i tot tragi in sus cu ianis de exemplu, cand in campionatul intern au atras atentia prin evolutiile lor o serie de jucatori, dan nistor de la u cluj, stefanescu de la sepsi, mitrita craiova, cisotti galati, politic dinamo, gicu grozav petrolul, etc. ; de ce nu face *** in loc sa mearga in turcia, un joc de verificare intre lotul lui cel batut in cuie si o formatie alcatuita din jucatori care n-au avut ocazia si norocul sa participe la preliminarii?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mitrita sa se trezeasca la vreme pt antrenament.
Chiar il comparati pe Mitrita cu I Hagi? De aia nu vom avea echipa nationala, cat habarnistul de E Iordanescu va fi selectioner...sunteti penibili...
O singură întrebare? Ce îl recomanda pe Ianis Hagi sa fie selecționat dacă nu joaca la club în locul lui Mitrita? Doar faptul ca îl cheamă Hagi?
Nu e nicio problema. Nici anul trecut jucatorii nostri nu prea jucau pe la cluburi pentru ca valoarea lor e modesta | Nu prea au ei treaba cu fotbalul adevarat. La Nationala printr-o minune am reusit sa facem o echipa bunicica si organizata | deoarece individual suntem praf. Daca luam cotele jucatorilor din lot suntem probabil cea mai slaba echipa de la EURO 2024. DECI presiune zero pentru EDY in Germania | Orice punct e un pas inainte | Pe hartie infragerea reprezinta normalitatea
pai morutan sau ianis se pot compara cu mitrita? sunt departe in urma lui ,din punct se vedere fotbalistic mitrita este peste ei, nult mai bun ,dar alte lucruri conteaza acolo -iordanescu a fost pe cascaval ,a distrus doua cluburi pt bani
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.