Comentarii (7)
Gica Kmikze  •  15 Octombrie 2019, 01:28

Carcotasi astia care comenteaza si critica alte natii,pai voi romani sunteti cea ma proasta natie deaia sunteti la meci de buni ce sunteti,la 10 copii trebuie un adult,adica daca stiti matematica la 30000copii vor fi 3000adulti,omu stie ce zice, voi va credeti destepti,ca asa i romanu,

cornelconasu  •  14 Octombrie 2019, 19:41

Ce nesimțit !!! Ăștia sunt ăia care îți iau copii din casă dacă îi dai una după ceafă ! O societate rigidă, rece, distantă, absurdă de multe ori !!! Degeaba au un standard ridicat de viață , sunt o națiune tristă, banii nu sunt totul !

mongolia2060  •  14 Octombrie 2019, 19:32

Am un singur cuvant pentru fosila asta: DISPARI!!!

Ionut Iancu  •  14 Octombrie 2019, 19:12
Postat de Ionut Iancu pe 14 Octombrie 2019, 17:30

Fara suparae domnule NORVEGIAN , daca nu ati inteles bine in tribune vor fi 30.000 de copii nu pedofili sau rasisti nordici. Sa va fie rusine pentru un astfel de comentariu

m am referit strict la copii care vor fi in tribuna , vis a vis de afirmatia norvegianului ca spera sa fim civilizati, si una peste alta da cei mioritici isi merita soarta fara doar si poate dar sa ne mai lase civilizatii europei ca au gunoaiele lor si sa nu ne mai trateze de sus. Domnule in tribuna sun COPII si punct. Apropo un olandez pedofil criminal si-a desavarsit civilizatia in ROMANIA cu o fetita romanca . *** CIVILIZATILOR

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kordell  •  14 Octombrie 2019, 18:55
Postat de Ionut Iancu pe 14 Octombrie 2019, 17:30

Fara suparae domnule NORVEGIAN , daca nu ati inteles bine in tribune vor fi 30.000 de copii nu pedofili sau rasisti nordici. Sa va fie rusine pentru un astfel de comentariu

Sunt rasistii si pedofilii nordici mai rai decat aia mioritici ?

Ionut Iancu  •  14 Octombrie 2019, 17:30