Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi își avertizează jucătorii: „Nu pot să mă bazez doar pe el”
0
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
1
Condamnat pentru tâlhărie, fostul internațional român de tineret se apără: „A fugit cu banii mei!”
1
Tibor Selymes încă speră să mai prindă play-off-ul din Liga 2: „Avem meciuri accesibile”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Arsene Wenger a numit favorita de la Cupa Mondială din 2026: „Are cel mai puternic atac din lume”
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
ANPC a dat iama în târgurile de Crăciun din țară: haos în rândul produselor ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Fie si numai pentru acest aspect si acest antrenoras ar trebui demis.In imagini se poate vedea nu doar reacția golanească pe care o are Guriță(de babă),ci si uimirea de pe chipul tânărului Puscas la auzul lor.Probabil unul dintre cei mai promițători jucători din noua generație,daca nu chiar numarul 1 din acest punct de vedere,se vede iată martorul vechilor metehne grobiene la care niciun antrenor din noua generație nu are voie sa adere.Contra este însă un tip limitat si dacă aș fi fost Mitrita,i-as fi zis in engleză ...10(ten) Guriță
Puțin vrei, puțin reusesti !!! CALIFICAREA E COMPROMISA !!! Asta cu sansele matematice o aud de cand generatia lui Hagi "a pus ghetele in cui"...Cred cu tarie ca Romania are fotbalisti buni insa a avut parte de antrenori PROSTI !...Puscas, Andone, Stanciu si Deac au jucat prost ( unde sunt Hagi si Coman ???) insa Contra a antrenat EXECRABIL...!!! Inca o campanie ratata...A cata ?
Ar trebui să îl ia si pe mutu lângă el ca se pricep sa strice o echipă!păcat aaaaaa si pe laura andresan ....ca sa fie tacâmul complet
Nu injuraturile obscene ale lui Contra au importanta ci incapacitatea lui de a da indicatii ca un antrenor adevarat. Are noroc de niste jucatori inimosi si chiar mai buni decat acum cativa ani dar nu am vazut nici o indicatie tactica concreta, nici o tactica nimic nimic, mingi pe sus, lipsa de posesie, suturi prostesti, pripeala. Pe scurt O *** DE ANTRENOR. UN ZERO BARAT!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca nu e singurul caruia i-a scapat! ????
Eu zic sa-l aduca Ioanitoaia pe Hagi,ca el a fost autorul destituirii lui Daum si aducerii lui Contra!Ce-l mai lauda la început,deși știa că este condamnat pentru lovirea unui polițist în Timisoara,sau ca si-a distrus cariera de bun jucător,pentru bătaia cu Davids ( si a mai si luat-o pe cocoasa,ca nici la bătaie nu e bin!).Stia Ioanitoaia si tăcea!!!De ce?Ca e *** *** și are un fix cu Burleanu,sa-l puna pe drumuri si sa aduca inapoi cooperativa lui Sandu și Mitica!Ce vremuri!!!!!Ce *** si *** *** la first class trăia!Nostalgic ***!El e principalul vinovat ca s-a ajuns aici.A stiut si a ascuns publicului adevărul!!!Rușinica moșule!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Contra,dacă a făcut așa ceva...trebuie demis,nu poți să te comporți astfel față de un jucător care te-a scos în Feroe și se vede că este vârful visat al nationalei !...Ce să educi la Contra ?...Inteligența lipsă sau mitocănia ?..Au ratat 11 m mari jucători ai lumii...deci nu este capăt de țară !
La urmatorul meci, indiferent de scor, toata lumea : demisia! Demisia!
Cat de idiot sa fii, ca antrenor al nationalei Romaniei, sa il interzici pr Mitrita la Nationala?
Pacat De "Copiii " Din Tribuna !!!!!!!!! Antrenor "Zero" Ca Si Guvernul Precedent , Conducere FRF =0 Sa Stai In Aparare 45 Min. In ROMANIA , Pe Terenul TAU , In Tara TA , Stefan Cel Mare , Ti-ar Taia Capul "*** " Vlad Tepes Te-ar Trage In Teapa , Copiii Din Arena *** "***" Pt. Ei …. Nesimtiti ……..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.