Alte știri din fotbal
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
1
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Dați afară din județ! Nou-promovata în Superliga și-a găsit alt stadion pentru campionatul viitor
1
Știri din fotbal internațional
Marea dilemă a lui Arbeloa în cazul rebelului Mbappe » Cum a rezolvat precedentul scandal de la Real Madrid
0
Marca și AS s-au pus total de acord: „Jose Mourinho este 100% alesul!” » Când îl anunță oficial Real Madrid
0
Atacantul părăsește AS Roma după un deceniu: „Plec cu inima plină”
0
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
8
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Indiferent cine vine nu face din Puscas, nici din Alibec, nici din altii atacanti asa cum nu face din ce avem un fundas stanga decent. Gandeste-te ca inca nu avem niciun portar care sa fie la nivelul lui Nita, ca Ratiu e o "inventie" recenta si ca nu avem jucatori care sa joace bine doua meciuri intr-o saptamana. Indiferent cine vine, asteptarile sunt sa pierdem onorabil cu echipele mari si sa batem ce e clar sub noi(Moldova, Estonia, Feroe, etc).
daca l-am judeca dupa rezultate ar fi deranj mare.Avem destui antrenori cu multe clase peste radoi,intrebarea care se pune e nu de ce pleaca,ci de ce-a venit?ce-l recomanda pe el ptr postul respectiv?mare mare reusita,ca am luat bataie cu doar 2-1 de la germania....pe bune?nu faptul ca am luat bataie cu doar 2-1 ar trebui poate sa-l analizam ci faptul ca am stat cu dosu in 16m timp de 90 min,Sa mai vorbim de armenia?pai daca si armenia ne-a calarit atunci mai bine stam acasa ,ce baraj,ce mondiale visam,poate n-avem jucatori,dar sigur nu avem antrenor care sa poata scoate tot din lotul actual
Dacă ne uităm pe clasamente constatăm că multe echipe sunt peste noi ca valoare.Ce ziceți de Spania,Portugalia,etc.? Se joacă la ele acasă.Dar până atunci avem de trecut de Islanda și....cred că ultimul meci îl câștigăm sigur. Cât privește remarcile lui C.Dinu,nu uitați că e„câine”.
Despre ce "evadare" e vorba? Radoi pleaca la incheierea contractului. Atat.
Radoi trebuia să plece în ziua în care a fost numit. Sau chiar mai repede!
Ca el vrea sa renunte, e treaba lui. Ma intreb insa ce a facut federatia, care trebuia sa semneze cu el un contract care sa o puna la adapost de asemenea “evadari”. Chiar nu se putea include in contract o clauza in sensul ca acesta este in vigoare pana la finalul preliminariilor sau, daca ne calificam, pana la finalul campionatului mondial? Chiar atat de dornici au fost sa il puna pe Radoi antrenor incat au acceptat riscul plecarii lui? Este o mare problema de negociere a contractului, pentru care cei responsabili ar trebui sa raspunda. Pun insa pariu ca Burleanu nu va avea deloc de suferit. Cand avem vreun succes, este primul care si-l atribuie. Cand face prostii, tace si …oamenii uita in cele din urma
Și problema ta care e? că poate te ajut s-o tăiem din rădăcină ...
Cand e vorba de numarat esecuri, nimeni nu se pricepe mai bine ca un dinamovist... au experienta, ce sa mai !
Culegi ce semeni, ce nu înțelegeți? L a blamat o țară întreagă acum vreți sa l pupați . Mai mergeți ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Presa, oamenii din fotbal si o parte din suporteri sunt cei care l-au facut pe Radoi sa renunte la nationala, e absolut normal ce face! V-ati batut joc de el, acum nu va convine, de cate ori i-ati cerut demisia? Radoi e la ani lumina de voi ca si caracter, nu va puteti bate joc de el cum ati facut cu altii. Nu va convine ca el nu e sluga voastra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.