Alte știri din fotbal
Ovidiu Ioanițoaia comentează angajarea lui Baciu la FCSB: „S-a ales praful!”
0
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru îi umple de bani pe campionii României
0
Numirea lui Baciu l-a surprins pe fostul campion cu FCSB: „Trebuie să vină cu ceva nou! Știe că patronul nu va fi de acord cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Un fost fotbalist român este judecat în Anglia, după ce a înjunghiat un jurnalist la ordinul Iranului!
3
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Pai noi vrem sa mergem la Mondial cu Alibec si Tanase ,serios ? Ar fi de preferat, jucatori tineri,dar talentati ,nu gogoase umflate care pierd timpul ...Vad zilnic dezbateri la tv cu tot felul de "profesionisti",tip MM,comentand si cum dau ei sfaturi.Nimeni nu realizeaza ca nu se tine cond de parerea poporului,ci doar a 4-5 iluminati. Ar trebui in asemenea emisiuni sa se accepte apeluri in direct de la public,asa sunteti la fel ca si politicienii, decideti si dezbateti doar voi....nu e in regula.
Pai noi vrem sa mergem la Mondial cu Alibec si Tanase ,serios ? Ar fi de preferat, jucatori tineri,dar talentati ,nu gogoase umflate care pierd timpul ...Vad zilnic dezbateri la tv cu tot felul de "profesionisti",tip MM,comentand si cum dau ei sfaturi.Nimeni nu realizeaza ca nu se tine cond de parerea poporului,ci doar a 4-5 iluminati. Ar trebui in asemenea emisiuni sa se accepte apeluri in direct de la public,asa sunteti la fel ca si politicienii, decideti si dezbateti doar voi....nu e in regula.
Tot respectul pentru ce a fost ca antrenor, dar acum este cam ***! Sa nu uităm că este un tip ranchiunos din cauza căruia nu a jucat DOBRIN în Mexic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alternative ne dorim și noi ! Doar ca la Antrenor !
Au dreptate colegii de pagina, Lucescu este total depășit, rudimentar și cu reminiscente obscure, în plus face selecția după relațiile sale ridicole cu becali sau Hagi și după niște răutăți ce-l domina din trecut ! Astfel FRF trebuie urgent să-l schimbe pe M. Lucescu și sa aducă alt antrenor , altfel vom rata Campionatul Mondial de fotbal !!!
sa i vezi pe domnii ziaristi ,dupa victoria cu descultii san marino ,cum se vor inghesui sa ne vada calificati la mondiale ,si cum vor aparea oferte de la marile cluburi pentru vedetele noastre .
Miculescu la nationala...o gluma foarte reusita.
Jucatorii, dupa 2 campanii reusite, au fost un pic cam relaxati mental. Au fost implicati, dar le-a lipsit rautatea, foamea. Existenta ratarilor arata ca s-a lucrat bine, faptul ca la finalizarea lor a lipsit ceva indica spre acea relaxare mentala.....
Când nu ai ce scrie, scrii lucruri slabe. Fantezii care nu se împlinesc. Lol!
Când nu ai ce scrie, scrii lucruri slabe. Fantezi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.