Comentarii (15)
markksson  •  16 Noiembrie 2019, 23:33

Denis, la 00:45 spui ca "si daca marcam doua, poate castigam in Spania ...". Cred ca ar trebui sa te intorci la aritmetica atunci cand ai o mica pauza de la stat degeaba - ca doar nu te gandesti ca Suedia ar fi putut rata victoria acasa intr-un meci [decisiv] cu Feroe. Cum spuneam mai devreme, te credeam mai inteligent.

Dorel Instalatorul  •  16 Noiembrie 2019, 23:16

Cine s-a gasit sa vorbeasca:ALIBLEG!

markksson  •  16 Noiembrie 2019, 23:16

Denis, te credeam mai inteligent. Ce, pana acum nu ati inceput toate meciurile cu granzii grupei cu ideea de a le castiga? Fiti mai umili, amigos, mergeti cu ideea sa jucati un fotbal deschis si sa nu va faceti de rusine. Sau vorbiti cu niste hackeri sa le dea ceasurile inapoi cu 2-3 ore la toti cei din lotul spaniol, de la oficiali la jucatori si antrenori - asa ati castiga prin neprezentare, 3-0 sec!

Tvasile Vasile  •  16 Noiembrie 2019, 20:36

PE CE LUME TRAIESTE SI ASTA ? NU AU FOST IN STARE SA DEA UN GOL SUEDIEI LA NOI ACASA SI PRETINDE CA BAT SPANIA LA EA ACASA ? ESTE UN *** !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Cristi Stefan  •  16 Noiembrie 2019, 11:10

Alibec, esti prost baiete, cea ai fumat? Lasa-te de fumat halucinogene,generatia voastra asta de acuma ce alearga ca prosti prin teren, nu puteti bate nici odata o echipa de divizi C din SPANIA, ce vb aiurea ca bateti pe nationala Spaniei , la ei acasa pe teren , vise , vise, nu mai fuma baiete ca te strici la cap rau de tot bai ALIBEC-ULE!!!

lixandru88  •  16 Noiembrie 2019, 10:59

Alibec are mintea cât un bob de orez..

pote  •  16 Noiembrie 2019, 10:27

Castiga in spania??? Astia merg sa joace la pacanele?

sasesase  •  16 Noiembrie 2019, 09:26
Postat de klauz pe 16 Noiembrie 2019, 07:05

Adica voi care ati castigat cu Malta absolut nemeritat si intamplator si ati tremurat copios in Feroe, de frica, nu de frig, mergeti sa bateti Spania? Esti incredibil de prost, tipule...

Era *** că a revenit dupe 2 ani jumate la marea națională a României

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

George Adrian Popescu  •  16 Noiembrie 2019, 08:20

Si ce va sa mai faceti dupa ce castigati in Spania ... la pacanele?

demolarii  •  16 Noiembrie 2019, 07:40

La final de cariera vrea el sa creeze generații?

  • 1
  • 2