Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore știe ce are de făcut Dinamo pentru a învinge Rapidul: „La asta trebuie să fim atenți”
0
Înainte de play-off, Zeljko Kopic a luat la rând echipele: „Ceva incredibil”
0
Meciul CAPITAL pentru Daniel Bîrligea: „Doar așa prinde un transfer la vară!”
0
Zeljko Kopic, înainte de Rapid - Dinamo: „Trebuie să înțelegem ceva” + Cum i-a răspuns lui Angelescu
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a adus un plus de 50 de milioane de euro la Inter în doar 6 luni » Salt de 200% pentru Pio Esposito!
0
Edi Iordănescu visează să antreneze în Liga Campionilor: „Sper să am și acest privilegiu”
0
Face diferența la Inter în sprintul către titlu » Veste neașteptată primită de Chivu!
0
Iranul îi răspunde lui Donald Trump: „Niciun individ nu ne poate exclude de la Mondial”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
O cântăreață și-ar fi băgat coada în familia unui mare sportiv. Starul, pus ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ „O mare onoare să-i omor!”: Donald Trump promite un nou atac ...
Libertatea
Corect
cel maj slab antrenor din toate timpurile. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta cu preluarea si stapanirea mingii in regim de viteza, e ceva imposibil pentru jucatorul roman!Dar in meciul de ieri nici macar la deposedare nu reuseau nimic!Erau driblati ca niste jaloane!Culmea penibilului?Sa fie condusi cu 2-0, iar in minutele de prelungire sa se apere disperat-nereusind nici macar sa trimita mingea in aut-adversarii avand si o transversala!
Nici un jucator roman nu merita nici macar nota 1!Daca nu reuseau sa preia mingea decat pe 2-3 metri si din nu stiu cate miscari?sa nu-i mai aud pe aia care repeta ca papagalii ca jucatorii romani sunt talentati!Pana si Tatarusanu a fost praf!Nici macar Spania nu ne-a predat o asa lectie de fotbal!Nu avem mijlocasi, iar din cauza asta apararea e descoperita, iar atacatii nu au mingii!
Desi e de la Craiova, echipa mea de suflet, nu cred ca Bancu merita nota de trecere; a gresit mult, a pasat la adversar si a parut timorat. Deac nu a fost cu nimic mai bun decat Mogos. Indraznesc sa spun chiar ca a fost mai slab. Nici Coman nu mi s-a parut ca a meritat nota de trecere, chiar daca zbiara Becali. Dar, ca si Contra, ziaristii lauda dupa alte criterii decat dupa cele vizibile de toti.
dragii mei gspisti ,ce cauta cotor asta la nationala nu va intrebati ? ce performante a avut ca antrenor ? voi ati vazut asezarea in teren a noastra fata de cea a *** ? valoarea jucatorilor nu fotbalistilor romani este facut de un campionat plin de *** ,MANIPULARI ,PARIURI SI BANUTI NEGRI .SA AVETI O ZI MINUNATA CU COTOR , *** SI MOLDOVEANUL ALA DE LA FRF .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt nedrepti cei care sustin ca vina apartine lui Mogos . La faza primului gol, vinovat este Deac, care l-a incurcat pe Mogos, iar in restul meciului Mogos a avut o prestatie destul de buna . La Mogos s-a vazut lipsa de experienta, in faza cu pricina trebuia sa-l faulteze pe suedez, dar de ce nu a facut asta mult mai expermentatul Deac . Nu vreau sa se inteleaga ca am pierdut meciul din cauza lui Deac, care a prins o zi proasta. Ori cum suedezii in prima repriza au fost mai buni, ne-au dominat categoric si golurile au cazut firesc . Nu il apar pe Contra , chiar daca a gresit tactica si asezarea jucatorilor in teren, insa, vorba aia " astia sunt, cu astia defilam ", asta este valoarea fotbalului nostru .
Bancu și Băluță au fost la fel de slabi ca și Mogoș. Pușcaș, Keșeru și Coman la fel. Stanciu și Mitriță au mai încercat ceva, chiar și Hagi câteva minute, dar spre final a stricat toate mingile și el. Eu n-aș fi dat 5 la nimeni, eventual la Tătă.
coman are nota cat Mitrita dar nu a alergat deloc si nu a facut nimic cu mingea. genial...GIGISTILORRRRRRRRRRRR
De ce Mogoș 3? Pentru că , Cipri greșește la pasa în spate? Pentru că același Cipri și cu Nedelcearu nu dublează la timp? De ce Ianos are nota de trecere că și Stanciu? Mogoș nu are impresar român? Sincer mie mi a plăcut. Pentru un debutant Intr un meci cu miză a jucat foarte bine. La ce coechipieri a avut....mi a plăcut Băluță dar la fel a fost singur fara sprijin. Pușcaș un luptător desăvârșit dar nu a primit balcoanele necesare. Deci Pușcaș, Mogoș și Băluță un da și cred că nu trebuie sa lipsească din lotul României.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.