Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
... ca SA (precum ziceam)
... punCtul (mai halesti cate-o litera cand vezi a treispe mia oara ca mereu va fi pe faza MISTOCARU care sta la panda ca starpeasca IN FASA cea mai mica intentie sau schitarea unei farame de gest ca ai avea vreo urma de parere sau ca ai dori sa zici si tu ceva)
... fiindca asa cum vad eu aceasta infruntare - puntul slab (calcaiul lui Ahile) al nationalei noastre ar fi pozitia lui Bancu - care sa-mi fie cu iertare daca MI-AM PERMIS sa-mi imaginez si CHIAR sa cred cu tarie ca un profesionist cu calitatile lui Stanciu - ar putea sa-l acopere cu MAXIM de eficienta
... da dom-le - chiar daca ti se pare SF - in urma analizei cu lux de amanunte si intoarcerii subiectului pe toate fetele - am crezut ca pot sa-mi zic si eu asa o mica parere proprie - vizavi de un subiect in care mi se pare de bun simt ca fiecare sa-si poate spuna la fel de LIBER propria lui OPINIE - fara sa fie DIN START si instant apostrofat si RIDICULIZAT
... care i se
... intotdeauna - atunci cand vine cineva cu o propunere cu adevarat inovatoare va fi mereu pe faza carcotasu ala impulsiv care - ignorind din start orice infima posibilitate de a rumega (procesa) informatia aparuta in ansamblul si cu toate implicatiile ei - in goana total scapata de sub control a rationamentului de cusurgiu apucat - si cu o satisfactie ABSOLUT orgasmica - va smulge instantaneu (adica la plezneala) doar acel aspect (amanunt) care li se pare IDEAL in a ridiculiza, a discredita si a duce in derizoriu orice alte pareri care nu sunt asa INSTANT ca ale lui ...
stanciu fundas stanga?fugi ba de-aici cu echipa ta
... sau ca sa nu risc chiar nimic - fiindca Bancu mi se pare un pic imprevizibil - as opta in final pe o varianta IDEALA ermetizata: Tatarusanu - aparare: Benzar+ Burca + Nedelcearu + Rus + Stanciu - mijloc: Cristea sau Baluta + Deac (Budescu sau Hagi min 59 incolo) + Cicaldau (Nistor rpz 2) - atac: Puscas + Mitrita (Coman sau Keseru rpz 2)
... sau ca sa nu risc chiar nimic - fiindca Bancu mi se se pare un pic imprevizibil - as opta in final pe o varianta IDEALA ermetizata: Tatarusanu - aparare: Benzar+ Burca + Nedelcearu + Rus + Stanciu - mijloc: Cristea sau Baluta + Deac (Budescu sau Hagi min 59 incolo) + Cicaldau (Nistor rpz 2) - atac: Puscas + Mitrita (Coman sau Keseru rpz 2)
... adica 5 / 3 / 2
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.