Alte știri din fotbal
Schimbări importante în noul sezon de Superligă! „O să fie mai greu până percepe lumea modificările”
0
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
14
Știri din fotbal internațional
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
1
Murat Yakin, după calificarea Elveției: „Nu cred că vreți să vă spun cum am câștigat”
0
Nu-l amestecați pe Messi cu urâtul! Spania face catenaccio de modă nouă, iar Anglia a ajuns la vorba cu boul și căpăstrul a lui Adrian Porumboiu » 6 concluzii dupa optimi
2
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta, plătim prețul”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Totuși matematic nu suntem calificați la baraj încă. Dacă Austria ratează calificarea directă, ne luăm adio și de la baraj.
Și la Rugby suntem varză mai nou.
Si cu 0-0 in MNE tot la baraj eram fiindca tot pe locul 2 in grupa eram (si locul 32 in clasamentul general al Nations League)
Contra face parte din ***, s-a vazut asta la dansurile lui pe care le executa de la marginea terenului
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasă bă, vrăjelile. Mitriță recupera mingi prin fața fundașilor. :)) Deac este bine, sănătos? După 5 minute de preluat mingile pe piept trebuia dus la control, săracul. Prima repriză a fost a lui. :))
Ma idiotilor.de o saptamana tot o bagati cu regele.Hagi selectioner si nu stiu cum.bai domn ziarist de peste .Hagi.adica regele.nu poate fi selectioner din moment ce e patron de club.aloooo .planeta gSP .chiar sunteti prostu sau o dati ptr rating?Ma idiotilor.de o saptamana tot o bagati cu regele.Hagi selectioner si nu stiu cum.bai domn ziarist de peste .Hagi.adica regele.nu poate fi selectioner din moment ce e patron de club.aloooo .planeta gSP .chiar sunteti prostu sau o dati ptr rating? Ma idiotilor.de o saptamana tot o bagati cu regele.Hagi selectioner si nu stiu cum.bai domn ziarist de peste .Hagi.adica regele.nu poate fi selectioner din moment ce e patron de club.aloooo .planeta gSP .chiar sunteti prostu sau o dati ptr rating?
Ei ei.pe ei PE mama lor.deci suntem calificati.am batut doar malta dar hehe.euntem La euro .batem Islandia si PE ei.doamne ajuta pe Romani.sa speram CA in preliminarile viitoare sa nu cadem cu Gibraltar si Kosovo CA vwi de noi
gsp ei bucurativa de blaturil si ciurucurile de sote de mil ale ciobanului BECALI si Burleanu sunt cancerul fotbalului
hagi stanciu Coman 100 de meleone,mitritza pa .. sa vina altcineva
Locul 4 merge la baraj ? Parca stiam ca doar locul 3 din fiecare grupa. Oricum ne bate fie Islanda, fie Scotia, chiar si la Bucuresti ! Din pacate nu putem juca cu CFR Cluj sau echipa de tineret in acest baraj, ca sa avem macar speranta unei sanse in plus pt. calificare. Jucatorii romani vor fi la Euro 2020 cel mult doar in tribune ca spectatori, nu pe teren ca jucatori !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.