Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș a avut doi remarcați la pauză: „Jos pălăria!”
0
Gică Craioveanu a criticat un singur „tricolor” pentru prima repriză din Turcia: „A fost depășit”
0
Raul Rusescu, impresionat de titularul României: „Extrem de important pentru fotbalul românesc”
0
Același Turcia - România, lucruri diferite pe transmisiunea TV!
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Se putea altfel? La CSA este concurs, care este mai prost. Desigur prostul proștilor este ăla care a susținut ca promovează CSA
Da' ce, e prima oara? A gafat si cu Șelimbăr acum vreo luna. Un nou produs al Academiei Hagi , probabil si impresariat de cine trebuie.
de ce sunt aduși la lot fotbaliști care joacă numai amicale?
Asta se intampla daca mai permiti existenta anomaliilor bolsevice CSA si CS Dinamo in sportul de performanta (caz unic in UE). Cum sa joci cu niste racani, copii de trupa, ordonante in echipa nationala? Cum sa mai joci un meci international in 2022 in incinta unei unitati militare, UM02301? asta nu se mai intmapla nici macar in Coreea de Nord! Toate aceste anomali mai au loc doar in Romania pentru ca Romania a ramas unica tara din UE si NATO care mai pastreaza creatiile sovietice sinistre CSA si CS Dinamo! Pana cand?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.