Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Pop a facut o greseala imensa, sper sa isi revina, ca altfel va fi alta cauza pierduta pentru fotbal. Cum sa dai pasa aia in careu? E de ABC-ul fotbalului.
Probabil si tu esti bucurestean venit dintr-un sat. Ce relevanta are? Aberezi ca esti singur si trist? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Căciulă imensă pentru Curelea! Sunt câțiva jucatori acolo care sunt de tot râsul!Barem ala de a dat pasa de gol pentru portughezi se pare că a ratat și perioada prenatală! Informarea se învață înainte de a te naște fotbalist! Am vazut o balmajeală, fără nici o idee, fără nici o tactică, nimic lucrat, nimic cunoscut, fără nici un traseu, nimic, nimic!
Ai un umor de talpa gastii !!! .
FC Ri nu da nici un titular, Vulturar si Rares Pop sint de la Arad si Borza de pe la Constanta...da uitarati de "albitru", nu spuserati cine se face ca "albitreaza"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.