Alte știri din fotbal
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
13
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
24
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Joachim Low, aproape de a prelua o națională calificată la Campionatul Mondial
0
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Legenda Romei pleacă de la club după 53 de ani
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Omul iti spune adevarul. E un turneu final, si cu alte meciuri, nu trebuie sa ne imbatam cu apa rece...
Nu ai urmarit meciul? Si croatii au dat o pasa la adversar din care s-a inscris! Apoi daca noi am jucat "destul de slab" si am castigat cu 4-1 eu zic ca e foarte bine
Echipa a jucat foarte slab in meciul cu Elvetia dupa izbanda cu Columbia in urma cu 25 de ani. Acum scorul de debut a fost ceva mai bun, scor care ne da sperante de calificare in caz de egalitate la puncte. O izbanda cu Anglia ar mentine traditia victoriilor cu aceasta tara si s-ar repeta si istoria din 1998, nu numai cea din 1994 de la mondiale ! In seara aceasta fara arbitrajul video VAR, scorul ar fi fost poate doar 2 - 1. In trecut am fost nedreptatiti de arbitraj si vaduviti de goluri importante din aceasta cauza ! Bine ca s-a implementat si acest sistem care face dreptate fotbalului !
Ce neam de târlă suntem noi, romanii ! Jucam, marcam, suntem peste adversari, dar se gaseste cate un fraier caruia ii pute totul.
Echipa a jucat destul de slab ! Practic fara Puscas, Baluta si Cicaldau si oarecum Manea, Toata echipa a jucat sub potentialul ei obisnuit. S-au gresit multe pase simple, S-a gresit inclusiv la golul Croatiei cu o pasa data la mare misto a lui I HAGI si interceptata de croat, Stefan a miscat nitelus dar totusi sub ceea ce arata la echipa lui de club ! Ivan a jucat execrabil iar D Man a fos chiar mai slab, ambii mai mult incyrcandu-i pe ai nostri si mai mult ajutandu-i pe adversari ! Sper o revenire a tuturor in repriza a 2a !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.