Alte știri din fotbal
Dani Coman a reacționat după întâlnirea din Bogdan Andone și Gigi Becali: „S-a dus din bun-simț”
0
Prima plecare de la U Cluj! Nemulțumit de statut, discută transferul în Serie B
0
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
5
Raul Rusescu, după ce a aflat cine vine antrenor la FCSB: „Îl știu bine. În cazul ăsta, va pleca!”
0
Știri din fotbal internațional
Gary Neville, convins înaintea meciurilor decisive din Premier League: „Nu văd cum ar putea rata această șansă”
0
Trei pentru un loc » Peste cine ar putea da Dinamo, FCSB sau FC Botoșani în Conference League
0
Planurile defensive ale lui Cristi Chivu pot fi date peste cap » Încă un club uriaș îl vrea pe Alessandro Bastoni!
1
Următorul pas al carierei lui Denis Drăguș
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
4
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Altul! Amice pe un un stadion de fotbal singurii care trebuie sa atace sunt fotbalistii. Suporterii trebuie sa-si incurajeze civilizat favoritii. Daca vor. Daca nu, pot privi civilizat spectacolul.
Ultrasii romani, singurii ultrasi de extrema stanga de pe planeta, care la fel ca romanii "de dreapta" au gandire pur paukerist-userista ar fi trebuit sa afle in meciul cu Ucraina trebuie sa ataci Ucraina, care inchide toate scolile romanesti, dar informandu-te pe kmkz,timesnewmorman sau recorder nu vei afla veci, pentru ca esti marxist dar habar nu ai ca esti.
Niste infantili. Am incercat sa discut cu ei. Nu se poate. Oamenii au agenda lor si sunt manevrati de altii cu interese obscure. Trebui interzisi pe orice arena sportiva.
EXCLUSIV Ungaria, strategie anti-România » Nandor Tamas, încă un fotbalist român blocat de la Budapesta să ajungă sub „tricolor”! Articol gsp pe prima pagină! mrtWCeaks, citește și apoi postează despre prietenii tăi din ungaria!!!
Măi dragă ....mrtuiks, băi "inteligență vie" care esti tu, mai este nevoie sa iti amintesc că noi Românii suntem o nație de oameni pașnici?!? Sa iti amintesc ce crime îngrozitoare au comis ungurii împotriva românilor din Ardeal și ce politică de epurare etnică și șovinism fac maghiarii in același Ardeal, care este pământ Românesc?!? De ce crezi tu, că o parte a suporterilor Români scandează strict împotriva maghiarilor?? De ce se scandează împotriva maghiarilor și in Slovacia, Serbia, Croația sau Ucraina??? Adică in toate țările vecine cu ungaria "mare"!!! Pentru ca cea ce fac ungurii in Ardeal, fac in toate tarile vecine lor, adică revendică teritorii, arborează steagul ungariei pe instituțiile publice si provoacă tensiune si scandal. Stiu ca iti este greu să înțelegi și să gândești cu creierasul tău, mai mic chiar decât o alună!?! Cat despre respirat pe gură......***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-a trecut vreodata prin capsorul ala al tau ca si ei au prostanacii lor? Prostanacii nostri reactioneaza la prostanacii lor si invers. Intre timp, majoritatea celor doua natii se inteleg bine, dar sufera din cauza voastra, a creierelor de aluna, impreuna cu tot fenomenul fotbalistic. Multumim, dragi "aparatori ai patriei", sunteti simpatici, mai ales ca respirati pe gura tot timpul...
Ar fi bine ca romanii sa faca ce ii indeamna Imnul, iar cand unii, putini, foarte putini!, o fac sa nu ii mai emonizeze si sa tina cu infractorii! Credeti voi ca demersul oamenilor mai era necesar daca de exemplu mass media repecta Constitutia unde spune ca trebuie sa informeze corect?! Ati vazut ieri cine e PRIETENUL lui nea Ovi?! Un fost puscarias care spune ca pt el nu conteaza nici acum ce spun Instantele! Insa Talpan care a scos la lumina o talharie e ala rau, cica "face rau fotbalului romanesc"?! Dar becali, mm si burleanu fac bine! Asa ceva?! Insa asa se intampla cand legea se aplica dupa bunul plac. Rapidistii de exemplu atunci cand le-a convenit ca au fost promovati din L4 de catre FRF incalcandu-si nu doar propriul ROAF (modificat peste noapte ... ca hotii!) dar si legile tarii au fost foarte fericiti, aplaudau si o dadeau cu "meritul sportiv". Asta e valabil nu doar in fotbal. Sa ne uitam la Presedinte. De la psdisti nu avem vreo pretentie, dar KWI a fost toata ziua buna ziua cu Justitia in gura si cand a fost sa respecte Constitutia si deciziile CCR care nu ii conveneneau a dat-o la intors.... Deci asta e bai baieti, nu poti merge cu jumatati de masura si doar cand te avanjeaza pt ca se ajunge unde am ajuns ... :-( Inainte sa va legati de acesti oameni carora le-a ajuns cutitul la os si fac si ei ce pot pt a fi luati in seama, uitati-va unde e cancerul si mai ales RESPECTATI LEGEA MEREU nu doar cand va convine! Nu fiti .... fcsbisti!
sa stii ca sunt indreptatiti...
Erau max. 50. Nu sute.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.