Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să prelungească cu starul echipei » Fotbalistul trebuie să renunțe la jumătate din salariu
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Deci si Lucescu joaca cum ii canta Becali...speram sa fie altfel...se pare ca nu se poate altfel...chiar nu se poate fara Hagi, acest jucator mediocru care nu are loc la echipa lui si nu joaca de ani buni nicaieri? Daca nu ai jucatori, de ce nu joci cu jucatori tineri care sa creasca si sa castige experienta si curaj? Echipa nationala e jucaria lui Becali, Hagi etc. In aceste conditii triste, nu mai urmaresc / sustin echipa asta. Echipa nationala ar trebui sa fie echipa tuturor romanilor... FRF este o adunatura de maimutoi corupti si incompetenti (stoichita). Pacat!
Abia așteptăm marea încleștare cu San Marino!
Poate luăm și noi un punct, din 2 meciuri!! Mai facem 2-3 pct. cu celelalte, să nu terminăm grupa chiar pe ultimul loc. Din ce văd, băieții sunt”montați”, pentru un egal.
pai decat sa ne acuze ca ne dam accidentati pentru a fii odihniti pentru meciul cu voi si sa va dam bine meritata bataiae clasica,mai bine asa. atata birligea,cat si sut plus tanase o sa fie apti pentru meciul cu voi. dawa a fost pedepsit de becali dupa meciul cu clonafcr,oricum nu mai era vital. deci? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ingerințe din afară. Să vină CCR-ul!
Poate îl va băga pe Mitriță în ultimele 10 minute, când va fi prea târziu.
Dacă nici în meciul ăsta nu îl bagi pe Mitriță titular...... El este singurul care a mai mișcat cu Bosnia și el poate să îi dribleze pe desculți pe partea stângă și să marcheze sau să centreze pe jos. Este singurul fotbalist care driblează pe centimetru pătrat.
N-a incercat Iordanescu Jr. sa scape de Ianis? A vazut toata lumea ce s-a intamplat.
Doamne a ajuns și Lucescu să fie bolnav de Ianis Hagi, Mitriță este mult mai bun iar Popescu la împins Becali poate îl vinde ia și Lucescu ceva din comision vai de mama lui fotbal azi se poate compara San Marino cu Sănătatea Cluj
Tommy la Națională!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.