FOTBAL  »  NATIONALA  »  NAŢIONALA

Sandu: „Naţionala nu e la zbenguială, ci la un program bine gîndit”

Articol de GSP - Publicat luni, 30 noiembrie -1 00:00

Mircea Sandu a vorbit şi despre vacanţa jucătorilor echipei naţionale în Turcia. "Naţionala nu e la zbenguială, ci la un program bine gândit, de relaxare alături de familii.

Apoi începe pregătirea. Acum fac o pregătire psihologică bună. Nevestele sunt un factor foarte important. Dacă m-aş fi văzut alături de ei pe tobogane? De ce nu, sunt strâmb, urât?", a spus, râzând, Sandu.

sursa Mediafax

Mircea Sandu a vorbit şi despre vacanţa jucătorilor echipei naţionale în Turcia. "Naţionala nu e la zbenguială, ci la un program bine gândit, de relaxare alături de familii.

Apoi începe pregătirea. Acum fac o pregătire psihologică bună. Nevestele sunt un factor foarte important. Dacă m-aş fi văzut alături de ei pe tobogane? De ce nu, sunt strâmb, urât?", a spus, râzând, Sandu.

sursa Mediafax

Citește și:
Carmen Negoiță, complet goală la 43 de ani. „Nu trebuie să ne rușinăm de corpul nostru”
Liga 2
Carmen Negoiță, complet goală la 43 de ani. „Nu trebuie să ne rușinăm de corpul nostru”
Ziua „Z”! Merge la Palat pentru negocierile decisive chiar de ziua lui Gigi Becali: „A ajuns în țară”
Superliga
Ziua „Z”! Merge la Palat pentru negocierile decisive chiar de ziua lui Gigi Becali: „A ajuns în țară”
Elias Charalambous, prezentat oficial la noua echipă
Campionate
Elias Charalambous, prezentat oficial la noua echipă
Elveția le-a dat planurile peste cap gazdelor » Canada, „expulzată” de acasă în „16-imi”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Elveția le-a dat planurile peste cap gazdelor » Canada, „expulzată” de acasă în „16-imi”
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Profit.ro
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (6)
 •  17 Mai 2008, 11:23

din partea mea sa bea toata ziua si la chefuri si sa faca nebunii cu nevestele, da pe mine ma intereseaza cand vor intra pe teren sa fie mai periculosi ca un bugatti

 •  16 Mai 2008, 17:43

dupa un an competitional plin ,.... era normal o mica relaxare fizica si psihica. Ce sa faca sa traga tare acum si cand ajungeau acolo sa prezinte stari de oboseala sa li se termine benzina prin minutul 70. Au nevoie de asa ceva ... numai cine nu e in domeniu, nu stie ce presiuni psihice sunt inaintea fiecarui meci, fie el de campionat, de cupa sau de C.L. Bravo baieti... relaxati-va pentru ca dupa .... sa puteti trage tare ... ca peste o luna trebuie sa iesim in strada sa sarbatorim. ROMANIAA!

 •  16 Mai 2008, 14:13

Corect, "Nationala nu e la zbenguiala, ci la un program bine gandit".SI Dinamo a gandit un program de genul acesta si a jucat foarte bine in acest sezon. Oricum, HAI ROMANIA, pe Olanda sper sa`i batem, cu Italia sa dam macar un gol (nu conteaza rezultatul) si pe Franta s`o invingem ca tot zicea Zidane ca nu avem nicio shansa

Vezi toate comentariile (6)
Comentează