Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Primele cuvinte ale lui Mikel Arteta după ce Arsenal a câștigat Premier League + Reacția lui Arsene Wenger
0
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
Steaua in sus, Steaua in jos, or sa-l renege toti dinamovistii si rapidistii!:)
Eu propun sa aducă tot lotul de la CSA ca și asa "e" vicecampioni dar în B. Si sa punem antrenori pe "legendele" lui peste prăjit. Ca să-și justifice și ei banii tocați aiurea de la stat. Dar asta e, unii aduc la stadion peste 50 de mii de suporteri la un meci, alții, frustrați, același număr in tot sezonul.
Ce cor miorlăitor
pai cam de aceea suntem unde suntem....pe Mimi si Cioban cand?
Daca tot cheama 6 (shase) de la fecesebeu nu mai bine l-am avea pe nea Gigi selectioner?! E mai tanar si mai tare decat Mircea.
A imbatranit rau nea mircea.....cum sa chemi asa ceva?
clonafcr nu ne mai bate de 4 meciuri si nici nu o sa ne mai bata in viitorul apropiat si tu minti de ingheata apele. UNITI SPRE TITLU 29.
Mircea a luat-o pe aratura de la gheata lui Taribo West!!
Plângeți, măăă !
Sa nu-i mai zica Nationala Romaniei, mai bine sa se numeasca Taraba Machedoneasca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.