Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Nationala

Scenariu INCREDIBIL pentru EURO 2020 » România poate să meargă la turneul final chiar dacă ratează calificarea din preliminarii și nu câștigă Liga Națiunilor

« Înapoi la articol

Comentarii (13) Adaugă comentariu

Titus Constantinescu  •  17 Octombrie 2017, 01:02

Grupa ușoară... cu Albania?? Voi realizati ce imbecilitate spuneti, gsp?

alexzece  •  12 Octombrie 2017, 15:44

Postat de para.para pe 12 Octombrie 2017, 12:08

Pun pariu ca Romania si daca o sa fie singura in grupa tot nu se califica la turneul final.

Haha,tare.Like :))

haideusicfr  •  12 Octombrie 2017, 12:45

Ca tara "organizatoare" ar trebui sa se califice fara a mai juca ? Pentru ce sa ne obosim si sa ne agitam ? Sa ne jignim intre noi? Pe fotbalisti nu-i dor capetele.

para.para  •  12 Octombrie 2017, 12:08

Pun pariu ca Romania si daca o sa fie singura in grupa tot nu se califica la turneul final.

Istvan Demeny  •  12 Octombrie 2017, 12:16

O PROSTIE MARE:IN LOC SA JUCAM MECIURI AMICALE CU ECHIPE PUTERNICE,JUCAM IN LIGA NATIUNILOR,CU ECHIPE SLABE!!!!

mannecken  •  12 Octombrie 2017, 11:39

Postat de makero pe 12 Octombrie 2017, 11:19

De ce sa nu jucam cu cele mai bine cotate din divizia noastra si obligatoriu 4,asa avem si meciuri si vedem si la ce nivel suntem!!!!

@makero,nivelul n-il stim. Noi avem nevoie de o grupa din care sa ne calificam.

daweroirl  •  12 Octombrie 2017, 11:29

Postat de zabalutza pe 12 Octombrie 2017, 10:54

Cu alte cuvinte, trebuie sa fim prosti gramada sa nu ne calificam...

Dupa ultima isprava ti se par altfel?

karapax86  •  12 Octombrie 2017, 11:18

Scenariu prost intrucat 20 de echipe se califica din preliminarii iar liga natiunilor pentru grupele A si B contine 24 de echipe ...asadar reportul va fi pentru B in caz fericit:))

makero  •  12 Octombrie 2017, 11:19

Postat de maistor_kokir pe 12 Octombrie 2017, 10:43

grupa usoara ,ar fi romania,albania,finlanda , si atat, fara estonia, va fi deci si o grupa cu 3 echipe, cred ca ne-ar prinde bine

De ce sa nu jucam cu cele mai bine cotate din divizia noastra si obligatoriu 4,asa avem si meciuri si vedem si la ce nivel suntem!!!!

zabalutza  •  12 Octombrie 2017, 10:54

Cu alte cuvinte, trebuie sa fim prosti gramada sa nu ne calificam...

«

1

2 »
«

»