Alte știri din fotbal
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
16
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Desi n-as fi crezut ca ma poate face cineva sa ma cobor atat de jos, totusi o fac, coplesit fiind de compasiune pentru suferinta ta, si iti dau un sfat: urmeaza tratamentul prescris de @bakunin, te-ar putea ajuta!....-:)
Desi vrei sa ma combati nu reusesti decat sa ma aprobi! "cum sa spui ca etapa de campionat e programata gresit cand tu stii ca marti-joi sunt meciuri in cupele europene?? Asta m-am intrebat si eu "cum sa pui doua echipe participante in cupele europene sa joace duminica cand tu stii ca marti-joi sunt meciuri in cupele europene??"....Mai sunteti neamule?...-:)
scuzama daca am fost obraznic ca ti-am dorit ..SANATATE .. atunci sa fiu politicos ..imi retrag urarea ..*** ..e bine ? *** ,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-mi pune in degete (sic) ceea ce nu am scris! Eu, pur si simplu, am ironizat pe Andone care a cerut amanarea meciului cu Astra pe motiv are prea multi jucatori convocati la Nationale, in vreme ce Steaua A FOST DE ACORD sa joace restanta chiar fara jucatorii ei convocati la Nationale! Dupa indelungi parlamentari sper ca suntem de acord, inclusiv baba hada, ca ambele echipe au in lot cate trei portari si cate 8 jucatori convocati!......-:)
si cine e marog al 3-lea portar ..oriunde ai da la tine ,,suna a sec ..dinamo are 8 jucatori titulari convocati la nationalele Romaniei ..DACA SUNA A GOL ,IL POTI UMPLE SIMPLU ,.DUTE LA PCO SI BAGA CATIVA BARI si ai rezovat proplema ..m*** si iarna si primavara a gasit mediu propice si ambientul necesar .nu le deranjeaza nimic ..cand vorbesti sau gandesti ele zboara fiecare care incotrio apuca ..sanatate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu sunt de acord cu tine. Competitia este a cluburilor, liga este a cluburilor. Daca de comun acord au decis ca ala nu e momentul atunci decizia e corecta. dar discutia a plecat de la un comentariu ca Steaua e FORTATA sa joace saptamana asta miercuri. Nu - nu era deloc fortata. Steaua SI-A PROGRAMAT sa joace acum miercuri meciul pe care trebuia sa-l joace acum o luna. La faza cu Nita (daca e reala informatia) cred ca respectuos pot sa refuze convocarea. Al 3lea portar poate fi adus de oriunde.
Era cu dus si intors, daca se juca sâmbătă nu le.ar fi convenit celor de la Iasi, daca s.ar fi jucat Duminica nu ar fi convenit Stelei.
daca se juca de comun acord Duminica la ora 17:00 - 18:00 si nu erau 48 de ore pana la meciul de marti :). si la 11:00 era bine. cum sa spui ca etapa de campionat e programata gresit cand tu stii ca marti-joi sunt meciuri in cupele europene si in weekend e mereu etapa ? e ca si cum ai spune care tu trebuie sa urci un deal dar ai fost programat gresit de mama natura cu doar 2 picioare in loc sa te nasti cu tractiune 4x4. din moment ce joci in cupele europene iti asumi programul aglomerat.
Unde dai si unde crapa! Saraca babuta a uitat ca s-a bagat in seama zicand ca Steaua nu are al treilea portar! ....-:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.