Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
1
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Militienii nu au ce cauta la Nationala.
:))
Pai ce, nu a fost??? Are experiență de când lupta cu Mircea Sandu că mai apoi să fie subalternul lui.
Eu am văzut același lucru.
Si fiindca avem o gramada de jucatori valorosi la nationala,ne putem permite sa-l dam afara pe Maxim.
În 94 prunea ne-a exclus de la o performanta extraordinara.
Maxim mi s-a parut a fi unul dintre putinii jucatori ai nationalei care vrea sa joace,vrea sa inscrie,vrea sa castige si are si un nivel al tehnicii care ii permite sa faca toate acestea,spre deosebire de altii, titulari de drept , care nu mai pot de vedetism.
cu suporterii fcsb isti au mai patit o si altii! sa injuri un jucator doar ptr ca nu e fcsb ist e intradevar ceva....! sa l injure pe reghe si pe mm ptr vodca bauta si pe ceilaltii fcsb isti,inclusiv pe becali ca e un puscarias
Florin Prunea a devenit un caz, din sindicat și placarde, fuga presidente, mai nou responsabil cu „ Genarația de Aur ”.
Maxim mi s-a parut a fi unul dintre putinii jucatori ai nationalei care vrea sa joace,vrea sa inscrie,vrea sa castige si are si un nivel al tehnicii care ii permite sa faca toate acestea,spre deosebire de altii, titulari de drept , care nu mai pot de vedetism.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.