Alte știri din fotbal
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
A coborât pe gazon și a sărbătorit titlul alături de Baiaram
0
Mitriță le-a scris foștilor colegi după titlul Craiovei: „A venit și ziua asta”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
rusine publicatie ,de ce in alte articole sustineti ca peste 60% vor ca Maxim sa plece de la Nationala ,cand Sondaju va contrazice ,peste36% nu sunt de acord.
Prunea se zbate de ceva ani buni sa intre in caracatita mafiei din fotbalul Romanesc. Si ce sa spunem ca isi da si el cu parerea. In primul rand jucatori ca Maxim, Max Nicu, Chivu, Stefan Radu, Sapunaru, Keseru, Pantilimon, Sanmartean, etc... Nici nu mai trebuia sau trebuie sa vina la Nationala Romaniei. Pentru ce? Sa isi piarda timpul in a promova petardele mafiei din fotbalul Romanesc cu fam becali si prodanca in frunte? ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prunea e un NE-NO-RO-CIT... E tot ce am avut de spus...
MAXIM E CEL MAI BUN FOTBALIST ROMAN AL MOMENTULUI ......!!!!! DATI-L AFARA SI JUCATI CU BOGDAN STANCU ,CU CHIPCIU , CU CHIRICHES , CU TOSCA , CU GANEA SI CU ADI POPA ....!!!!! DACA VRETI ASTA TREBUIE ADUS SI TOMI CHIMICUL CA BAIETII NU JOACA ALTFEL ....!!!!
...bine ca nu esti,un tip smecher si fara caracter...o tuica de Prunea mai lipseste la frf,in restbavem de toate...
Dar cine esti tu? Fan"" care injuri ? De aceea te duci la stadion sa-i injuri pe jucatori? Ia vezi-ti de treaba ,stai in banca ta .
cum, mai sta pe ganduri, asta este conducerea federatiei romane de fotbal, cum e posibil un putoi sa injure ,fani nationalei, fie el si unu si dupa aceea sa isi ceara scuze,au fost ei inlaturati jucatori cu nume grele si de renume, ale fotbalului mondial si noi ne impiedicam de un nimeni, de un ciot, cine este maxim asta, sa ne injure pe noi , cine este maim asta care , nu are nici valoare sa ne injure pe noi, cine este gunoiu asta sa ne injure pe noi, se crede vreun HAGI, un prostanac.
Ce ipocrit! Sa ne aducem aminte cum am plecat din cauza lu' Prunea de la Mondiale???
Cum nu stii? E cel care ne-a calificat în 94, în meciul cu Suedia. Aaaah, uitasem, am pierdut meciul ala pe greșeala portarului depășit de Andersson în săritură? Cine apara atunci, ca nu mai tin minte?
Stalin, tu cred ca esti Prunea , te as unzip in spatele presedintelui sovietic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.