Comentarii (80)
ipsilante
ipsilante  •  08 Septembrie 2012, 14:04

Doamne ajuta! La atitea ore de la incheierea partidei CISTIGATE de Romania cu 2-0, in sfirsit, un comentariu NORMAL! Adica, NEOTRAVIT! MIRACOL! Meciul? O repriza tematoare, slaba, de studiu... O repriza buna; tactic, f buna! Nici un gol primit (doar o ocazie pentru adversari!)! Pentru inceput, nu e rau. Mi-era teama ca ziaristii romani s-au CONSTIPAT incorpore, iremediabil... Un prim FIS, cu acest articol! Deci sperante exista. Cit despre SPECIALISTI (Dinu, Balaci, Ivanovici-grasul, etc), un cor de invidiosi, frustrati, ametiti, ofticosi... care vor "binele" fotbalului nostru!(?) Desigur, zic ei, meciul cu "renii" l-am cistigat, dar vai de noi in continuarea!(?) Oare?

botizan
botizan  •  08 Septembrie 2012, 14:04
Postat de sibelius pe 08 Septembrie 2012, 14:02

Descultii aia i-au batut pe sarbii care au sters cu noi pe jos...

O sa vedem ce fac turcii cu ei ... atunci ne dam seama daca Estonia mai e la nivelul de anul trecut

sibelius
sibelius  •  08 Septembrie 2012, 14:03
Postat de divide_et_impera pe 08 Septembrie 2012, 13:58

Dacă jocul nu se va îmbunătăţi, nu cred că ne calificăm !

Daca o sa facem bine o sa vina si rezultatele.

sibelius
sibelius  •  08 Septembrie 2012, 14:02
Postat de supereduardo10 pe 08 Septembrie 2012, 14:01

Ce semne bune? Ca jocul a fost dezastru cu niste desculti...noroc ca am castigat asa ar trebui sa sune titlul :))

botizan
botizan  •  08 Septembrie 2012, 14:02

In cel mai bun caz iesim pe 2 ... scoatem meciurile cu Andorra .... si avem sanse sa stam acasa :))...doar 8 echipe merg la baraj din 9

asc21
asc21  •  08 Septembrie 2012, 14:02
Postat de divide_et_impera pe 08 Septembrie 2012, 14:00

De cînd nu am mai dat 1 gol cu capul din corner ?

Habar n-am. Nu-mi aduc aminte acum.

divide_et_impera
divide_et_impera  •  08 Septembrie 2012, 14:01

După cum s-a spus ţi mai înainte, 2 goluri cu noroc !

ipsilante
ipsilante  •  08 Septembrie 2012, 14:01

Doamne ajuta! La atitea ore de la incheierea partidei CISTIGATE de Romania cu 2-0, in sfirsit, un comentariu NORMAL! Adica, NEOTRAVIT! MIRACOL! Meciul? O repriza tematoare, slaba, de studiu... O repriza buna; tactic, f buna! Nici un gol primit (doar o ocazie pentru adversari!)! Pentru inceput, nu e rau... Mi-era teama ca ziaristii romani, s-au CONSTIPAT, incorpore, iremediabil... Un prim FIS, cu acest articol! Deci sperante exista... Cit despre SPECIALISTI (Dinu, Balaci, Ivanovici-grasul, etc), un cor de invidiosi, frustrati, ametiti, ofticosi... care vor "binele" fotbalului nostru!(?) Desigur, zic ei, meciul cu "renii" l-am cistigat, dar vai de noi in continuarea!(?) Oa

Postat de sibelius pe 08 Septembrie 2012, 13:59