rudel.obreja  •  08 Septembrie 2012, 19:43

Da pronosticul corect si GSP te premiaza cu un weekend in Germania alaturi de o olimpica la gimnastica care iti satisface toate poftele!

theopalas
theopalas  •  08 Septembrie 2012, 18:34

Gata ati luat-o razna, sa vede ce fac in celelalte meciuri si apoi sa-i ridicam in slavi. Chiar si in meciul cu Estonia, a doua repriza a fost mai buna ca in rest jale.

the_cezar
the_cezar  •  08 Septembrie 2012, 16:29
Postat de r__b pe 08 Septembrie 2012, 14:40

Sa-l aducă pe KaCadu, ca ratează și penalti și baga autogoluri spectaculoase ! Numai pun căciula de cartonase roșii directe ! La fel si primitivul de Mureșan , ala ne lasă în 10 jucătorii în primele 20 de minute !

un nebun agitat

valuc
valuc  •  08 Septembrie 2012, 16:22

Luchin era deja la Dinamo cand a debutat cu Franta... e asa greu sa dai search???

ady_adriano
ady_adriano  •  08 Septembrie 2012, 15:56

Omule, unde sunt cifrele spectaculoase? Posesie spectaculoasa, numar de ocazii, suturi pe spatiul portii, 6-7 goluri? Macar scrieti si voi un articol fara greseli gramaticale si fara sa va patati blazonul de ziaristi, cu ceea ce a-ti vazut voi pe teren, nu din surse. Forza Rapid!

alegsandru
alegsandru  •  08 Septembrie 2012, 15:33

de ce oare sunt romanii intr-atat de antipatici ?

costibb
costibb  •  08 Septembrie 2012, 14:41

olanda,turcia si de ce nu,ungaria,ne vor aduce cu picioarele pe pamant,asta e sigur.oricat de mult am vrea noi,nu mai avem echipa nationala de valoare,cand nu ai nici un jucator la o echipa mare din europa,e greu sa te califici la un turneu final.avem nevoie de un jucator,doi,care sa traga echipa dupa el/ei,sa faca diferenta in momentele grele.fiecare reprezentativa are jucatorul ei exponential,pe care cad reflectoarele(exceptie Spania,acolo se vede cu adevarat cuvantul ECHIPA)

r__b
r__b  •  08 Septembrie 2012, 14:40

ionut.07
ionut.07  •  08 Septembrie 2012, 14:40
Postat de botizan pe 08 Septembrie 2012, 14:35

Si dincolo e ... nu ii poti impaca pe toti niciodata

Ai dreptate. E normal ca omul sa-si dea cu parerea si sa spuna ce gandeste. Era mai rau cand nu avea voie sa aiba nicio parere. Si-n plus, romanul este mai nemultumit pt ca el mereu a fost imbatat cu apa rece. Ma refer la populatia tarii in general.

botizan
botizan  •  08 Septembrie 2012, 14:35
Postat de steaua.libera pe 08 Septembrie 2012, 14:34

Or fi si acolo sceptici, dar aici lumea e nemultumita si dupa victorii.. ca de ce ne n-a jucat ala sau ala!