Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
ei ramine pe dacu sa-l ia, Gurita sa se carabaneasca, gata, acu, in conferinta de presa sa anunte ca o taie.
da,are limba aspra inseamna
Ba dar tu esti destept mare, nu ? Din cauza lu Contra nu joaca astia, a ? La echipele lor de club tot contra ii antreneaza ? Nici acolo nu a u antrenor ? Te dai cam destept...dar nu stii nimic, stai jos !
mah, voi stiti ca a jucat si aliblegu? ca io nu l-am vazut sa dirijeze dronele
Coman ,morutzan,tanase,hagi,cicaldau,benzar,balutza ,pantzaru..viitor de aur tzara noastra are... Toti ie tineri..aspri..dar Culio fuge mai mult ca ei))
Vorba poetului: "Ce mai chin, ce mai jale ....." Bine ca s-a terminat.
L(P)ipi *** e mereu in pole position!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In toate celelalte meciuri in care a jucat Mitrita a fost cu 2 clase peste rapandulele celelalte. Despre ce vorbim ?
Ce a facut Mitrita in meciul asta ? Eu cred ca te-ai uitat la Argentina -Uruguay...:)))
Nu vă grăbiți, Contra rămâne pentru baraj. Nu se bagă nimeni la națională acum. Decât Slu..., pardon, Stoichiță.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.