Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație » Bară chiar înainte de pauză
7
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Michael Carrick, vești îngrijorătoare despre vedeta accidentată din noiembrie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
***...e rusinea noastra, a romanilor....noi ne-am votat politicienii, care nu au bagat bani in sport..noi ne uitam la tv, si facem audienta cand sunt promovati pseudo-investitori si pseudo antrenori.....cu jucatorii care i avem , nici Zidane, Klopp, Mourino si Guardiola, impreuna, nu fac mai mult..asta ne e valoarea....dar noi ne luam dupa Jij care il vede pe Coman la City, il ovationam pe Hagi cand e suparat ca Ianis nu joaca niciunde, suntem suparati ca Marin nu joaca la Ajax c e discriminat, etc, etc...nu vedem ca, nu avem nimic in comun cu fotbalul modern..nu avem forta, viteza, suntem indisciplinati tactic, simulam, ne ratoi la arbitrii....suntem jos, si doar un inconstient poate spune altceva
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In meciul de aseara Spania a avut posesia...72% ceeace l-a facut pe Gabi Balint sa evoce reclama aceea cu"Nea Dragulin!Ne dati si noua mingea?Va rugaam!"!
La echipe de club,a fost un halucinant 8-0, administrat de Legia Varsovia campioanei UTA, in CCE!A fost cu atat mai halucinant, cu cat in minutul 60, scorul era...o-o!
Au mai fost destule esecuri umilitoare! Un 7-1 pe care ni l-a administrat Elvetia-parca in 1967(golul nostru marcat de Dobrin) in meci oficial,apoi tot un 7-1 sau 6-1 administrat de Ungaria-cam in aceiasi perioada- dar intr-un meci amical...Iar mai incoace- in mandatul razgaiatului Razvanel- a fost tot un 0-5 si tot intr-un meci oficial,la Belgrad cu Serbia!
bine macar in acel 5-2 la pauza pentru unguri ai jucat fotbal, ai dat doua goluri, ai avut atac, dar astazi din nou cu spaniolii un joc rusinos, amorf, sintem morti, gata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.