Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Pai Ganea spune că Ianis este bun.Păi dacă fii-su joacă la Viitorul lui Hagi cam ce credibil să fie Ganea în ce spune!!
Ganea cand vorbeste le zice pe fata.
Stanciu e conducator de joc? Eu as zice nu, dar daca tu zici, acum inteleg de ce nu merge nationala.
A facut prezenta, a alergat 15km, a dat 10 torpile pe langa poarta si cam asta e, Stanciu si-a facut treaba. Asta e treaba lui, pt ca altceva nu stie, decat sa paseze, dar si pasele sunt un risc enorm, maxim jumate din toate pasele ajung la jucatorii nostri. Nu imi place de Ganea, dar are dreptate. Fara ajutorul GSPului si Becaliotilor Stanciu ar juca prin polonia sau dubai cel mult.
Superjucator sau a dat cu ei de pamant...
Mai stimabile trepadus sau ce-i fi matale, daca ai ajuns sa debitezi ca > "Ganea si fotbalu baba si mitraliera"< nu mai este nimic de argumentat cu mataluta. Ia-te cu Burleanu de mana poate-ti da si tie Basescu Ordinul Național Serviciul Credincios, în Grad de Cavaler. Marii cunoscatori de fotbal unde erau....voi si fotbalu baba si mitraliera.
Perfect adevarat! Stanciu nu joaca nimic ptr. nationala, poate fi inlocuit fara probleme de unul care vrea sa joace cu adevarat ptr. echipa nationala. Trebuie renuntat la astfel de jucatori figuranti. Nu vrea sa joace? Sa fie sanatos, nu mai are ce cauta la nationala. Asa trebuie procedat daca vrem performanta si rezultate la nationala. Bravo Ganea!
Ganea si fotbalu baba si mitraliera, Stanciu e metronom, a alergat cel mai mult din toti jucatorii in toate meciurile Nationalei, e prost pozitionat mijlocas defensiv, nu e rolu lui, vine Ganea sa-l critice acum, el critica liderul Slaviei neinvinsa cu Internazionale Milano sau Barcelona, daca n-ar fi Stanciu cu pasele sale chiar nicio sansa de gol n-am avea, Ganeo.
Ionel Ganea vorbeste? Acest scandalagiu care si-a impus baiatul fotbalist, desi n-are nici o treaba? Asta a distrus fotbalul romanesc, faptul ca la copii si juniori sunt promovati numai fii de mari fotbalisti. Si Gica Hagi si cei de la nationale care-i cheama (Radoi inclusiv) sunt la fel de vinovati. Au ajuns fotbalisti numai copiii lui Ganea, Hagi, Pitu, Marin, nepotii lui Stere Halep si a altor machidoni, urmeaza baiatul lui Gica Popescu, nepotul lui Mircea Sandu, nepotul lui Dragomir......
Arlauskis este cumva jucatorul acela ridiculizat in meciul cu Iasul???Poti sa-mi vorbesti de greseli asemanatoare facute de Tatarusanu?Mai mult ...in aceste preliminarii in care meci a jucat mai slab Tatarusanu?Ba!!!!Tatarusanu s-a remarcat pana si cu Feroe!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.