Comentarii (4)
807354076103846
Adry Nebkens  •  29 Martie 2021, 20:03

Au facut aceeas gresala spre final in meciul cu Spania de la Bucuesti din 5 septembrie 2019!!! Dragos Grigore a tras la fel de pe stanga in plasa laterala in loc sa-i centreze lui Puscas care era liber si o putea baga in poarta!!! Si atunci puteam sa facem 2-2 cu Spania la Bucuresti.

1123419788100240
Razvan Nicolae Neculcea  •  29 Martie 2021, 18:10

Da asa este Stanciu joaca doar pentru el ,si in prima repriza a incercat sa dribleze pe la 30 m de poarta,e un egoist fara pereche crrd ca orice alt jucator daca era pasa ori lui Puscas ori lui Ianis.Da l in mortii masi de nesimtit.Daca va aduce ti aminte in ultimul meci cu Austria parca ,au avut ocazii in prima repriza foarte multe si nu au. pasat pentru finalizare ,nici Puscas ,nicinmarin ,nici Stanciu si au luat bataie cand puteau sa aiba 3 0 la pauza fara probl.

sakamoto
sakamoto  •  29 Martie 2021, 18:07

Stanciu pagubosul a fost halos, a vrut sa ramina in istorie cu golul marcat de dinsul. Ceva de genul:mai bine ratez eu, de ce sa marcheze altul din pasa mea? Eu sa-l fac mare? Sa munceasca! Ce el mi-a dat mie vre-o pasa de gol? Ia mai lasati-ma, moralistilor! Eu le stiu pe ale mele, voi le stiti pe ale voastre. Caramba!