Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
Fete, Fete, Fete sexy si rafinate pe htttp://www. S elec t E scor t .ro go and check it htttp://www. S elec t Es cor t .ro (fara spatii)
sa-l punem antrenor la nationala mare ! Sandule auzi cum gandeste un antrenor?Nu ca gloaba de varzan!
Asta este mentalitatea care ne trebuie si noua. Trebuie sa ne propunem sa castigam fiecare meci in parte. Nu exista sa mergi la egal sau 0-0, cum sa-ti propui juma de masura? Fiecare meci trebuie castigat, ceva de genu ... cea mai buna aparare e atacul. Nu poti sa stai cu fundul in poarta, sa pierzi cu 2-0 si dupa aia sa ai pretentii ca te-a furat arbitrul. Arbitrul te "fura" tot timpul cand tu pacalesti fotbalul. Trebuie sa avem un plan de a ataca, nu sa jucam in functie de cum joaca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.