Alte știri din fotbal
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum! El n-a antrenat vreodată în viaţa lui la nivelul ăsta”
0
Sezonul regulat din Superliga Feminină s-a încheiat
0
Continuă sau nu la Dinamo? Kennedy Boateng, cu cărțile pe față: „Clubul e conștient de asta! Poate voi semna...”
0
Știri din fotbal internațional
După succesul de la Udine, Dan Șucu a făcut-o pe Moș Crăciun la Genoa » „Ce frumoși sunteți, toți și toate!”
0
Mario Balotelli lovește din nou: „Aștept oferte din Serie A și visez la Mondiale! Mai am timp până la 50 de ani”
0
O națională amenință cu retragerea de la Cupa Mondială din cauza unui eveniment cu care un meci s-ar intersecta
0
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
mai draga suporter ***, esti cu mintea spalata sau redusa la aproape zero. Si apoi, nici nu sintem convonsi ca reprezentati cu adevarat suporterii români. Chestia asta pare mai mult a aranjament sau puci. Mari forte ale fotbalului din Europa, pe care nu e nevoie sa le mai numim, sint pline de naturalizati si rezultatele lor spun altceva decit sustineti voi. Dar se pare ca voi sinteti vizionari mari si anticipati ca naturalizarea unor fotbalisti valorosi ar avea ca scop real mascarea unor viitoare esecuri nascute din incopetenta si nu intarirea echipei nationale si ameliorarea jocului si obtinerea de rezultate pozitive. Sinteti tari ! Mai bine nu va mai indignati ci asteptati sa vedeti eventualele rezultate. Iar experientele marilor puteri fotbalistice ale Europei cred ca ar trebui sa aiba menirea de a ne insufla incredere si putin optimism, sau daca nu macar putina rabdare in privinta naturalizarilor. Apropo, pe linga numele vehiculate pentru naturalizare si cooptare la nationala eu l-as adauga pe Bole de la Iasi, care mi se pare un jucator foarte bun si constant. In contrast cu românul Vatajelu la care nu inteleg ce vad unii ca noi ca fotbalist nu am zarit absolut nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stăm bine, totuși, cu infractorii în domeniul sportului care să aparăîn fiecare zi pe prima pagină a celor două site-uri de sport, 24 de ore din 24. Aici nu trebuie să naturalizăm și nici să ne re-vol-tăm, unu-i gata naturalizat iar celălalt e băștinaș (michel) astfel încât tinerii români - practicanți ori iubitori ai sportului - au mereu în fața ochilor exemple demne de urmat...autohtone.
Fara mercenari macar la nationala. Chiar atat de *** sa fim? Sa ne tradam si ultima farama de nationalism numai pt ca altii au facut o? E alegerea fiecaruia dar decat sa vad o nationala de mercenari gen Elvetia mai bine ma apuc de pescuit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca francezii ar juca numai cu *francezi* ar fi pe nicaieri.Si nu toti sunt nascuti in Franta. Se vede ca Romania vine dupa o perioada *** de comunism.Necazul e ca *ziaristii* acestor randuri sunt tineri.Si molipsiti.Probabil au fost angajati doar pe criteriul *tinerete*.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact dreptate ai ! Asta-i Manolescu si cu Chitoiu parca *patriotii* de servici.
CARE SUPORTERI MAI NENOROCITZILOR ....???? SA NATURALIZAM TOT CE AVEM MAI BUN ....!!!! CE BINE ERA DACA SE NATURALIZA LA TIMP UN CADU , UN ERIK SAU UN CULIO ....!!!! NE CALIFICAM SI NOI LA MULTE CAMPIONATE MONDIALE ....!!!
Propun sa naturalizam un englez si un spaniol si sa-i facem presedinte de federatie si presedinte de liga in locul prostilor romani ...........................
...tricolor din material ,,furnizat,, de ***; steluțele în loc de ***,, sunt cu siguranță mai urâte și induc cine știe ce necuviință când, de fapt, era doar o trimitere către *** (dacă aș fi scris lupi=Petrolul, câini=Dinamo nimeni nu s-ar fi obosit să pună steluțe f.f.urgent).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...tocmai vaalahu care a venit din India se opune naturalizarii ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.