Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
si daca ar pierde cu germania 5-0 nu as putea sa critic aceasta echipa....au reusit o performanta imensa...dar stiu ca vor face un joc bun in ultimul meci. p.s. - meritul pt aceasta performanta e in mare parte a lui HAGI...stiti voi de ce!!
ce experienta sa invete?sa stea cu fundul in poarta?cu cehia la 1-0 la fel ne-am retras si i-am lasat sa vina peste noi.la fel v-a fi si cu germania.joaca la rezultate pentru C.V lui vasai si belo.pacat.lasati copiii sa joace fotbal.
problema parintilor, a jurnalistilor si a lui giovani era sistemu de joc nu jucatori din ce am vazut eu
imi e teama sa nu jucam la egal si cu nemtii, ca aia nu ne iarta de baga 3-4 cel putin daca au ocazia, am vazut meciul lor cu Cehia si sunt extraordinar de buni, i-au dominat clar pe Cehia
Dupa egalul cu Cehia i-ati ridicat in slavi, Bumba oscila intre Steaua si Bayern Munchen, Himchinschi era acontat de Barca, altii urmati de Real si tot asa. Acum ca au pierdut, gata, ne fac de ras. Nu pot sa inteleg asa ceva, Cu antijocul asta, au sanse sa mearga la Mondiale, sa acumuleze experienta, meciuri internationale sa evolueaze cu jucatori adevarati. Oare lucrurile astea nu conteaza?
aualeu, am vazut o parte din meciul nemtilor cu cehii... au fost mult peste cehi, nemtii joaca fenomenal pentru nivelul asta; n-au reusit s-o bage-n poarta, dar ma tem sa nu se rupa zagazul cu noi. o sa vad meciul cu doi nemti, cine m-a pus sa-i invit. mi-e cam tarsha dupa ce vad aici, probabil o sa joace la 0-0, dar... hai romania, hai baietii! inraiti-va si aratati-le niste fotbal!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.