Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
doi inchizatori cu Armenia? , asta nu e sanatos la cap , avem nevoie de oameni de atac , constructie gen Budescu!!!!
budescu nu trebuie sa lipseasca daca s-a refacut complet dupa accidentare.la fel alibec,in locul lui stancu.in locul lui tosca si st.filip,mai bine d.nedelcu si cr.ganea.sa dea credit si altora ca nu avem nimic de pierdut,calificarea e compromisa.
gresesti. bicfalvi are sanse spre 0. romania are fix zero :))))
gigistii.............
Acest asa zis antrenor, da impresia ca este platit de altii , ca sa tina Romania pe loc. La selectiile pe care le-a facut, si-a batut joc de fotbalul Romaniei. Niciodata nu a decazut nationala ca in perioada Daum. Iar el ne da lectii despre cum se antreneaza. Fereasca Dumnezeu sa i se prelungeasca contractul!
Succes Romania ! Imi pare rau pentru Deac ,unul dintre cei mai in forma jucatori la ora actuala ,dar oricum tin cu Romania ! Criticile (eventuale) dupa meci!
CUM SA JOCI CU CHHIRICHES SI TOSCA FUNDASI CENTRALI ????????? E CA SI CUM JOCI LA PARIURI SI VREI SA PIERZI CU ARMENIA .....!!!!!!! SCANDALOS ....!!!!
io nu inteleg ce tot comentati voi dinamovisti?? voi nu sinteti in liga 4?? vezi ca aveti derbi cu academia rapid pe national arena?? hahaha
mare *** mai esti tu care pui virgule dupa semnul intrebarii; e prietenul vostru crotalie,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si limba Romana ?, cand o invatat si noi ?, ce sa cerem de la fc5b-isti agramati toti .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.