Comentarii (32)
emil1986  •  11 Martie 2020, 16:02
Postat de cry_67 pe 11 Martie 2020, 14:03

Ce tragedie! Dumnezeule! Nu apara GAFArushanu?! Dumnezeule!!! MULTUMESC Doamne pentru aceasta veste minunaaataaa! Ce sa mai caute REZERVA asta ETERNA a tuturor cluburilor de pe planeta la Nationala! ADIOS bai baiatule.. si asa esti PETARDArushanu!!!!

Ma taune, tu intelegi ceva din sportul asta? Toti prostii isi dau cu parerea pe acest site. N-ar fi rău ca moderatorii sa stearga astfel de aberatii.

emil1986  •  11 Martie 2020, 15:59
Postat de amicu pe 11 Martie 2020, 14:17

NICIO PIERDERE

Mai ai frati?

emil1986  •  11 Martie 2020, 15:46
Postat de moshu..48 pe 11 Martie 2020, 14:51

Moom' ce jucători a pierdut România ! În vremurile bune, ăștia nu ar fi fost buni nici să ungă balamalele de la ușa vestiarului !

Bai mimamo, Tataruseanu e 3 clase peste Stelea, Prunea sau Lobont. Dar daca tii cu echipa care cat de curand va sucomba ... e normal sa spui tampenii.

emil1986  •  11 Martie 2020, 15:44
Postat de maccsero pe 11 Martie 2020, 15:25

Pierdere mare. Tătărușanu era cam singurul nostru jucător de top în Europa. Ceilalți sunt de duzină. Islanda ne bate fără probleme. Nici măcar portar bun nu mai avem.

Dacă-i intrebi pe frustrato-complexatii mimamovisti, iti vor spune ca Tataruseanu e o ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maccsero  •  11 Martie 2020, 15:25

Pierdere mare. Tătărușanu era cam singurul nostru jucător de top în Europa. Ceilalți sunt de duzină. Islanda ne bate fără probleme. Nici măcar portar bun nu mai avem.

alexbibirica1  •  11 Martie 2020, 15:19

Titular : Pantilimon datorita faptului ca Nitã n-a jucat in ultima vreme.

cry_67  •  11 Martie 2020, 15:07
Postat de moshu..48 pe 11 Martie 2020, 14:51

Moom' ce jucători a pierdut România ! În vremurile bune, ăștia nu ar fi fost buni nici să ungă balamalele de la ușa vestiarului !

Total de acord!

moshu..48  •  11 Martie 2020, 14:51

Moom' ce jucători a pierdut România ! În vremurile bune, ăștia nu ar fi fost buni nici să ungă balamalele de la ușa vestiarului !

cry_67  •  11 Martie 2020, 14:38
Postat de dybala21 pe 11 Martie 2020, 14:29

Florin Nita nu e bun sau ce?

Prefer Nita sau Radu, sau ORICINE ar fi, de 1000 de ori, decat pe *** asta! Oricum la noi selectiile sunt facute, cum sunt facute.. nu pe valoare ci pe P.C.R. (Pile, Cunostinte si Relatii)!!! Datorita acestor lucruri am ajuns sa ne fie frica de Malta sau Andorra! Cand va disparea mafia din fotbal si toate petardele de semi-echipe cu 10 suporteri.. care apar peste noapte precum capushele; ..si am omorat sportul asta datorita intereselor, asa zisilor, oameni de fotbal ce au mancat, precum omizile totul! Cum sa mai avem performanta can toti jucatorii BUNI, de perspectiva fug de a veni/reveni in Romania pentru a face performanta; DIN LIPSA BAZELOR SPORTIVE si din LIPSA SERIOZITATII si a CORECTITUDINII!!! Culegem ce semanam domnilor! Asta facem!!!!!! asa ca.. FORZA ISLANDA!!!!! Sper sa ajungem intr-un colaps general ce va pune pe ganduri muta lume si sa realizam ca NUMAI cu NEPOTISME si oameni INCAPABILI la carmele structurilor... NU SE POATE!!!!!!!!!!!!!! FORZA ISLANDA!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bodrin  •  11 Martie 2020, 14:35

Cinci indisponibili e un necaz serios, dar și un noroc chior: nu se va putea da vina pentru ratarea calificării nici pe federație, nici pe Rădoi. Care Rădoi ne va conduce echipa și la viitoarele campionate, mondiale și/sau europene

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4