Comentarii (32)

Dan Sorescu  •  11 Martie 2020, 20:18

S-ar putea să fie șansa noastră, tocmai fără ei, să câștigăm.

juv3ntin  •  11 Martie 2020, 20:06

nu cred ca situatiea e chiar asa, altfel Atalanta, care e din Bergamo, in mijlocul focarului, n-ar fi jucat aseara la Valencia.

juv3ntin  •  11 Martie 2020, 19:53
Postat de wisebit pe 11 Martie 2020, 17:39

Cum poti nepoate sa afirmi ca Tatarusanu e 3 clase peste aia 3? Esti nascut in era Gigi Becali, inteleg. :) Dar mai cauta si tu pe Youtube ca vad ca ai internet. Stelea A tinut poarta Sa nu ne umple curul de goluri cum nici nu-ti imaginezi cu Columbia in '94. Pai tu compari mediocritatea absoluta a lui Tatarusanu cu aia 3? Vai de capul tau!

Tataruseanu e portar world class, ceva ce Stelea n-a visat in viata lui, de Prunea nici nu putem discuta. Sa-l vedem pe Radu ce-o sa fie de capu' lui.

wisebit  •  11 Martie 2020, 17:39
Postat de emil1986 pe 11 Martie 2020, 15:46

Bai mimamo, Tataruseanu e 3 clase peste Stelea, Prunea sau Lobont. Dar daca tii cu echipa care cat de curand va sucomba ... e normal sa spui tampenii.

Cum poti nepoate sa afirmi ca Tatarusanu e 3 clase peste aia 3? Esti nascut in era Gigi Becali, inteleg. :) Dar mai cauta si tu pe Youtube ca vad ca ai internet. Stelea A tinut poarta Sa nu ne umple curul de goluri cum nici nu-ti imaginezi cu Columbia in '94. Pai tu compari mediocritatea absoluta a lui Tatarusanu cu aia 3? Vai de capul tau!

sibelius  •  11 Martie 2020, 17:11
Postat de andrei_boak pe 11 Martie 2020, 16:52

Si nu gasim un portar? Cabuz a fost in forma in campionatul asta. La fel si Niczuly. Diferenta este mare, dar trebuie sa gasesti solutiile pe care le ai atunci la indemana. Din cei 5, pierdere pot fi Radu si Tatarusanu. Benzar, Mogos si ChiriCA$H, nu erau titulari.

Cautam un portar de Nationala intr-un meci important, nu intr-un amical cu Papua Noua Guinee ca sa te gandesti la Cabuz sau Niczuly. Probabil vor veni Lung si Pantilimon. Pufi era si el o varianta, dar l-a trimis Gheorghe in concediu.

stoichkov9  •  11 Martie 2020, 17:03
Postat de emil1986 pe 11 Martie 2020, 16:54

Prostalaule, 'petarda' asta a fost titular 3 ani in Italia, la o echipa - Fiorentina - unde Lobont, de exemplu a fost eterna rezerva. Pricepi ma, cap secc?

A fost, dar nu mai e. Timpul lui s-a dus. Gigistule

emil1986  •  11 Martie 2020, 16:54
Postat de stoichkov9 pe 11 Martie 2020, 16:32

Gigistul simte nevoia sa apere orice petarda care a jucat la fcsb.

Prostalaule, 'petarda' asta a fost titular 3 ani in Italia, la o echipa - Fiorentina - unde Lobont, de exemplu a fost eterna rezerva. Pricepi ma, cap secc?

andrei_boak  •  11 Martie 2020, 16:52

Si nu gasim un portar? Cabuz a fost in forma in campionatul asta. La fel si Niczuly. Diferenta este mare, dar trebuie sa gasesti solutiile pe care le ai atunci la indemana. Din cei 5, pierdere pot fi Radu si Tatarusanu. Benzar, Mogos si ChiriCA$H, nu erau titulari.

Sebastian Marginean  •  11 Martie 2020, 16:36

Lyon-ul e in sud-estul Franței! Doar o parte din Nordul Franței e in carantina !!.. Ziariști de doi bani !!!

stoichkov9  •  11 Martie 2020, 16:32
Postat de emil1986 pe 11 Martie 2020, 15:46

Bai mimamo, Tataruseanu e 3 clase peste Stelea, Prunea sau Lobont. Dar daca tii cu echipa care cat de curand va sucomba ... e normal sa spui tampenii.

Gigistul simte nevoia sa apere orice petarda care a jucat la fcsb.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4