Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
RĂSTURNARE uluitoare în Anglia - Argentina, în 7 minute, cu maestrul Messi regizor!
15
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
pot sa dai fok la masina cnd esti inauntru :))))))))))
varianta 8, ne-o trag si vecinii si turcii
din meciul cu Olanda nu puteai obtine mai mult de o infrangere, LE ARATAM NOI CE PATIM :))))))))))))))))) cea mai tare gluma de pe ziua de ieri :)))))))))))))))))))))) noi sa ne batem cu Andorra,Estonia cu astea suntem noi buni
Ar merge fundas lateral stanga si Latovlevici! In rest e ok! Nu stiu de ce n-a avut loc Luchin in "prima garnitura"? Este cel mai constant aparator roman!!! Nu-l vede nimeni?
Ti-ai inceput si tu comentariile cu o "glumitza"!! Bravo mai, esti foarte nostim!!
Eu zic sa jucam meciul cu Ungaria la Cluj, macar asa avem scuza ca am pierdut in deplasare....
fara fundasi laterali esti mort in fotbal. asta nu pricepe nici Piturca!
Daca chiar VA PASA de nationala si de fotbalul romanesc, trebuie inlaturat Piturca si conducerea FRF. Cum se poate realiza asta? simplu: Nu mai mergem pe stadioane, schimbam postul cand se difuzeaza meciuri, nu mai citim presa sportiva. Daca toti suporterii ar face asta, VA PROMIT ca in maxim 6 luni Mircea Sandu, Dragomir si Piturca vor fi istorie.
Tanase, Stancu, Grozav, Rat, Gardos, unul dintre Bourceanu/Pintilii si Tamas ca fundas dreapta nu mai au ce cauta ca titulari. Aseara am jucat cu rezervele, refuz sa cred ca aia erau titularii Romaniei. Avem solutii mult mai bune. .............Tatarusanu/Pantilimon............. Luchin......Tamas......Chiriches.......Radu ..............Bourceanu.........Lazar............. Torje/Popa.......Chipciu............Maxim/Mutu ........................Marica............................ / = unul dintre ei, la alegere, oricare merge. . Cu formula asta, batem Ungaria la Bucuresti. Daca nu batem Ungaria, Piturca trebuie sa-si dea demisia, are o formula excelenta la dispozitie. Hai Romania!
Scrieti toti sa-l dea afara pe pacalici altfel adio, calificare..!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.