Alte știri din fotbal
Cristi Borcea e brutal cu „tricolorii”: „Ei sunt prieteni cu fotbaliștii!” + Pe cine vede viitor selecționer: „Să ne rugăm de el”
2
A dat cozonacul pe sushi » „Tricolorul” cu 31 de selecții a explicat de ce a ales Japonia de Sărbători
1
Interes reactivat! Specialistul în mercato dezvăluie cele 5 cluburi care îl vânează pe Louis Munteanu: „Planul era simplu”
4
Reapare moda „sateliților” » Știința dă jucători la Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Iată semifinalele Cupei Ligii Angliei, după 16 lovituri de departajare în Arsenal - Crystal Palace! » Un fotbalist a avut o seară horror la serviciu
1
Accident cumplit la schi: fotbalistul de 34 de ani a căzut din telescaun și și-a pierdut viața. Soția lui a fost rănită
1
Fiul lui Ganea a plecat din Ungaria, după 37 de meciuri fără gol! Tatăl lui vine cu o altă variantă: „Din cauză că e român”
2
Ce-a fost asta?! A lăsat Superliga pentru Cupa Africii și s-a făcut de râs: „Calamitate”
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
5
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Deplasarea Polului Nord magnetic al Pământului s-a accelerat dramatic. Cum ...
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Mesaj pentru Ilie Bolojan din Parlamentul European: „La conferințele de ...
Libertatea
e hai ... sa se cante imnul in scoli sa fim seriosi maine poimaine ne vorbim iar cu "tovaras" ?
Daca e pana acolo ar fi destui elevi care nu l-ar canta. Patriotismul se simte, nu se baga cu pumnul in gura!
Daca cantam imnul national inseamna ca suntem comunisti? Toti care sunt patrioti sunt comunisti? Lipsa de patriotism ne-a adus in starea asta deplorabila. Ne uram tara si ne uram intre noi. Nu suntem uniti, un popor distrus de ura si ciuda pe vecini.
ba pleaca baaa in pula mea de la putere ce ai facut pentru tineri care au loc de munk nimik futute in gat de nenorocit pleacaaaa de la puteree baa ai furat pana nu ai mai putut in loc sa maresti toate salarile cu 250 ron in plus , ai stiut sa furi si sa bagii in buzunar cu ma asa ceva aa hai baseeeesculee astept raspuns bai baiatule
UN BETIV CU PROBLEME GRAVE LA MANSARDA SI O CURRVA TIGANCA, NE CONDUC! BASINA SI ELENA UDREA SUNT CUPLU TRRADATOR DE NEAM SI TARA CARE DECID TOT CE MISCA IN TARA ASTA! RESTUL SUNT DOAR MARIONETE CARE PRIMESC ORDINE DE LA ACESTI DOI TRADATORI. NE MERITAM SOARTA! CINE CREDE CA IN 2012 VOR FI ALEGERI CORECTE SI SCAPAM DE MAFIOTII ASTIA ESTE PROSST DE RUPE! VOR FRAUDA ALEGERILE SI DE ACEEA DAU AURUL LUI GEORGE SOROS. TRANSILVANIA VA AVEA CEL MAI MARE LAC CU CIANURI DIN LUME CARE VA UCIDE MULTI ROMANI! UE INTERZICE EXPLOATAREA CU CIANURI SI AMENZILE TARII VOR FI PLATITE TOT DE NOI. SA DORMITI BINE!
BAi nemernicule ( a se citi basesu) sinucide-te si jur ca ma bucur cand iti aud numele.Promit sa-ti aprind si o lumanare (deaia ieftina la fel ca tine si ca amanta ta udrea)
da, Basescule, ai dreptate, propun sa introduci si poza ta de spart borcane in fiecare clasa si pe peretii blocurilor ca suntem asa mandri ca te avem pe tine...
Se putea sa nu se bage si noul Ceausescu - Savant-de-renume-mondial-atotstiutor in chestia asta?!? L-a suparat ca au fost omise versurile referitoare la Traian!!! Crede ca acel Traian e vreun patron de carciuma din Pireu, unde mai mergea la una mica.
://blogulluimerky.blogspot.com/2011/09/meciuri-tari-in-etapa-6.html
Dar tu iti respecti bai chiorule TARA,atunci cand lovesti un copil de 12 ani?sa-ti fie rusine,omde nimic care calci pe cadavre.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.