Alte știri din fotbal
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
0
După victoria cu Rapid, Nuno Campos a dezvăluit: „Asta încercăm să construim”
0
Andrei Nicolescu și-a vărsat oful după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
5
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Norvegia este foarte responsabila.
pai eu vad ca vitan barzesti este ca si disparuta. STEAUA din liga 1 este lejer pe primul loc fara nicio problema.
Dacă Rădoi tot vrea să joace un meci de verificare, nu crede federația că ar fi bine să-l organizeze și să se desfășoare la ora programată? Cu Ion Crăciunescu arbitru iar cele două reprize să fie: una de analiză iar cea de-a doua de divertisment? Spre exemplu: la un moment dat să fie 12 jucători pe teren iar arbitrul să nu știe. Asta în timp ce jucătorii îi fac semne disperate să constate situația:: Iar în repriza a 2-a să vedem fotbal divertisment.
Și totuși reprezentativa României poate pierde acest meci anulat fără a avea vreo vină. Dacă se ajunge la concluzia că ambele echipe sunt responsabile sau niciuna dintre ele nu este responsabilă pentru nedisputarea partidei sau imposibilitatea disputării acesteia până la finalul ei, nu poate fi declarat forfait. Dacă meciul nu poate fi declarat forfait, rezultatul partidei va fi decis prin tragere la sorţi (1-0, 0-1 sau 0-0) de către administraţia UEFA . Să vedem cine râde la urmă . Dar cum FRF -ul este fără grai și cu un interes minor in calificare ,vom avea surpriza ca echipa Norvegiei să aibă câștig de cauză . Citeste mai mult: adev.ro/qjtmne
Și noi știm că ești un *** gigist. Și mai știm și că adevărul și justiția nu pot fi oprite. Tic-tac! FC FCSB dispare!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu știu ca cătălina a dat chix cu predicțiile ei de Baba Yaga dă cartier :))
Tanti care șterge praful și portarul de la UEFA sunt prietenii tai?
Păi și nu se mai găseau jucători în Norvegia, care nu intraseră în contact cu ăla? Sau puteau împrumuta din Suedia și Danemarca, cum a făcut George.
Dacă eram noi in locul norvegienilor am fi fost exclusi in secunda 2.
Cătălin zice că mâine le dă decisiva! Eu nu mă prea pricep la chestii justiționale, dar am citit că justiționarele se aliniază mâine, la prima oră. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.