Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Si te-ai trezit la Romania-Grecia, ca ala a fost super-palpitant...
Stadioanele alea fac cu brio faţă unui meci cu Finlanda, mai pleacă din *** puţin, România nu se limitează la Bucureşti şi Sectorul Agricol Ilfov. Ironia care se vroia postarea ta nu produce nici grimase. Progresul implică schimbare!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu are nevoie să dea bani la postaci, se găsesc destui să-l satisfacă gratis poftele bălnăvicioase. Îi vedem postând şi aici, ne provoacă greaţă şi ar trebui ignoraţi. În mod suspect, la meciuri nu reuşeşte să strângă decât vreo câţiva gură-cască şi li se ard boxele meci de meci, la câte aplauze şi scandări difuzează. Oricâţi bani ar băga, nu va ajunge niciodată la nivelul echipei Clujului, U! Ce legătură are cu meciul cu Finlanda? Are, că "studenţii" clujeni mereu încurajează Naţionala şi au o galerie inimoasă!
ROSSONERO tu esti taica ???
Valahu daca vreti sa vina la meci dati si o cartela cu 2 calatori ca sa vina la meci :))))))) ca ce naiba, asa ne comportam cu valorile de pe timpu comunistilor ??? :))))))))))
1. GSP a început să-şi merite banii. La 15 sept. a început clasa zero - PE Abecedarul porno al fanilor. 2. @ion_ciobanu "de ce se joacă la Bucureşti? La Cluj ce avea? La Ploieşti? Piatra-Neamţ, de ce nu?" - Io zic: ...mai bine la Sulina sau la Dorohoi, şi n-ai nevoie de metro/tramvai. inva
Eu ofeream o solutie de mijloc care sa impace partile aflate in conflict.In rest, aveti dreptate.N-am nimic cu provincia ba din contra, o stimez.:)
apropo, ai mai vorbit cu el pe mess? unde s-a ascuns cheliosul ala cu banii de la Cfr Cluj? nici o veste , nimic? aaaa voi stiti ceva ce nu stiu eu
cand aude Paskany ca ai scris ungaria fara majuscula, s-a dus alocatia
nu mi-o pasa mie, ca n-o vreau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.