Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
3
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
rusine metrorex . orice s-ar intampla in bucuresti, oricat de important ei nu se pot sesiza si prelungi programul. se pare ca steaua a avut mai mult noroc in 2013 si 2012 . atunci metroul a circulat pana mai tarziu
mi se pare asa de multa lipsa de respect(spus in cel mai elegant mod posibil) sa anunti programul prelungit al mijloacelor de transport, tu bazandu-te pe asta si sa descoperi singur ca mincinosii au furat banii de pe bilete si au fugit cu ei.
au zis ca fiind umiliti pe strada vor uita mai repede umilinta de la stadion. cred ca doar cu acest gest au convins cateva mii bune de oameni sa nu vina la meciul cu Finlanda.
SUGHITA frf
DEMISIA , RAZVAN Burleanu ! demisia celui mai incompetent selectioner dupa anul 2000 ... "cascheta" ... pana si razvan a dat de pamant cu bosnia.
40 RON cel mai ieftin bilet pt ce? Un circ total ăștia nu sant fotbaliști sant circari , demisia burlene ești mai HOT ca Sandu Mircea , du-te si lasă-ne , nu ai nicio treaba cu fenomenul du-te învârtindu-te de unde ai venit.
Știați proverbul ala c-așa-i la noi ,când ai varză n-ai butoi ,când ai p... n-ai un c..
Mda, hai sa fim seriosi, ne asteptam, ce e prima oara cand se intampla asta??? pai au fost ocazii unde a zis chiar Oprescu de prelungirea programului Metrorex si erau minciuni..... Este eveniment public major, 40.000 de oameni, ar trebui automat sa fie obligati sa prelungeasca programul cu o ora, e o bagatela.
***, si frf si metrorex, cum sa ceri 17000 de euro pentru o ora jumatate, maxim 2 peste program, ca doar nu intram gratis la metrou, aveam abonamente, se cumparau cartele, etc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.